602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

BLUE ICE FERMENDITUD TURSAMAKSAÕLI

BlueIce7W
Hind:
45.95 EUR

Tursamaksa Õli (fermenditud), vedelik

Tooteinfo:

Toidulisand Blue Ice fermenditud tursamaksaõli.

Omega 3, 6, 7 ja 9 rasvhapete looduslik allikas, lisaks palju olulisi rasvlahustuvaid toitaineid.

Looduslikul tursamaksaõlil on rikkalik kasutusajalugu, ammustest aegadest on ta olnud hinnatud A ja D vitamiini allikas. Blue Ice tursamaksaõli läbib regulaarselt A ja D vitamiini ainevahetus analüüse.

Koostis:

Fermenditud tursamaksaõli, valgendamata mesilasvaha (paksendajana), taimne tselluloos (kapslid).Sisaldab kala.

Säilitamine:

Hoida jahedas ja pimedas kohas või külmikus.

Tootja: Green Pasture Products, USA

Tarvitamine: 2 ml päevas

Kogus pudelis: 237 ml

 

LISALUGEMIST

Kõik tursamaksaõlid maailmas (peale selle õli) on molekukaarselt destilleeritud. Intensiivne tööstuslik töötlemine hävitab vitamiinide loomuliku tasakaalu ning seetõttu lisatakse sünteetilised vitamiinid A ja D hiljem õlile juurde/tagasi (mis võimaldab ka mõõta ja esitada täpsed ja muutumatud toimeainekogused erinevalt loodustoodetest, kus kõik on muutuv, nagu looduses ikka).

Blue Ice tursamaksaõli on unikaalne. See õli on traditsioonilisel meetodil (nii nagu seda tegid vanad viikingid) fermenditud ning samas vastab kaasaegne tootmisprotsess kõrgeimatele kvaliteedinõuetele.

Tursamaksaõli on kõige rikkalikum teadaolev väärtuslike vitamiinide A ja D looduslik allikas kõige hõlpsamini omastatavas vormis ning pakatamas väärtuslikest Omega rasvhapetest. Lisaks sisaldab tursamaksaõli uskumatus koguses tervislikke kaasfaktoreid ja toitaineid nagu kinoonid, vitamin K, vitamin E ning CoQ ensüümid. Traditsiooniline lakto-fermentimise protsess tagab Blue Ice tursamaksaõli suurepärase omastamise.

Kalamaksa fermentimine on tuhandete aastate vanune traditsioon. Hiljem algas tööstuslik masstootmine, mis paraku tingib tugeva töötlusastme tõttu selle, et hävinud vitamiinid tuleb õlisse hiljem süsnteetiliselt tagasi panna.

Tursad püütakse puhastest Arktilistest vetest ning tootmine leiab aset sertifitseeritud GMP tootmises, iga partii testitakse individuaalselt ning on garanteeritud inimese poolt tekitatud PCB ning raskemetallide vaba. Tootmisprotsess vastab ja ületab tuntud rahvusvahelisi standardeid nagu Norra Meditsiiniline Standard (NMS), Euroopa Farmakopöa Standard (EPS), jt.

Kui kümmekond aastat tagasi lasi arst teha D vitamiini testi vaid siis, kui kahtluse all oli patsiendi luutiheduse olukord, siis viimase aja arvukad uuringud on leidnud seose D vitamiini taseme ning rea terviseprobleemide, sh. teatud vähiliigid, tüüp 1 diabeet, multipleks skleroos, tuberkuloos, Alzheimeri tõbi, psoriaas, mitmesugustest põhjustest tingitud suremus. Siiski on vitamin D tegevusmehhanism erinevate haiguste ennetuses ja progresseerumises täna veel lõpuni kindlaks tegemata.

Paljudel suurtel kultuuridel oli üks ja sama “püha” toit, millest sõltuti oma rahva tugeva keha, meele ja vaimu tagamisel – fermenditud kala ja kalamaksaõli. Suur rooma sõdalane tarvitas fermenditud kalaõli igapäevaselt. Stoiline viikingi sõdalane hoidis tünni fermentivate tursamaksadega oma koduukse taga. Ka meie vanaemadel jätkus tarkust hoida pudel kalamaksaõliga oma puhvetis.

Oma reisidel laias maailmas põlisrahvaste toitumistavasid ja hammaste ja luude tervist uurides kohtas legendaarne dr. Weston A. Price mitmeid erakordselt tugeva tervise, meele ja vaimuga traditsioonilisi kultuure ning avastas seose nende suurepärase tervise ning nende poolt tarbitavate looduslike ja toitaineterikaste toidude vahel.

 

Kogus: 237 ml
Reklaambännerid