602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

CHYAWANPRASH, DABUR 500g

DaburCHYAWLTervise
Hind:
8.95 EUR

CHYAWANPRASH, DABUR

Dabur Chyawanprash on keha üldist heaolu ning sisemisi kaitsemehhanisme tugevdava antioksüdantse toimega tihke džemm mis koosneb india karusmarjast ja veel ligi 40 erinevast tuntud ja tunnustatud looduslikust koostisainest. Chyawanprash on aegade poolt testitud iidne retsept, mille vanuseks loetakse 2500 aastat. Chyawanprash on kemikaalidevaba, looduslik ja ohutu.

KASUTUS: 

Dabur Chyawanprash on magus-hapuka mitsega ja dzhemmilaadse konsistentsiga. Teda võib võtta puhtalt koos piimaga ja ka leivamäärdena. Talvel on hea võtta klaasike sooja piima Chyawanprashile peale. Päevane annus: 1-2 teelusikatäit

Koostis: Amla (värske india karusmari, 46,7%), suhkur, mesi, selitatud või ehk ghee, Pippali (pikk pipar), seesamiõli, hiidkartul, kardemon, bambu-manna, india kudzu, juudikirss, Shatavari (asparagus recemosus), kaneelikoor, dashamoola (bengaali küdoonia, migrane koor, india trompetlill, india purpur tropmetõis, sal leht põõsas, urara-pitch, india maavits, väike maavits, väike caldrops, kashmiri koor), kassinaeris, metsik roheline kikerhernes, metsik must kikerhernes, cecidia, rosinad, ceyloni lehmataim, iiri juur, chebulic myrobalan, round zedoary, pähklihein, roniv hogwed, sinine vesiroos, malabar-pähkel, lagrits, jäätaim, sandel, nelk, hiina kaneel, india rooskastan, kaaliumsorbaat.

Reklaambännerid