602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

Dr PHILLIPSI HAMBAHARJADE KOMPLEKT

PhillipsBlotKosmeetika7W
Hind:
21.60 EUR

Igemehaigused on tänapäeval laialt levinud ning paraku ei suudeta neile vaatamata kõikvõimalikele protseduurile siiski piiri panna.Dr. Phillipsi "tupsutamistehnika" ja "Blotting Brushes" harjad on tõestatud efektiivne, lihtne ja kulutõhus meetod täielikuks suuõõne tervishoiuks mis suudab parandada ja ära hoida lausa epideemilistes mastaapides igemehaigused.

Esmapilgul küll tavalise hambaharja sarnased on Dr Phillipsi tupsutamisharjad ja nende kasutamise tehnika midagi sootuks teistsugust. Kui tavaline hammaste harjamine liigutab hambakatu suus ringi ning päädib hambakatu peitumisega igemeservade alla, siis Phillipsi tehnika kõrvaldab hamba-ja igemehaiguste põhjustaja - hambakatu/hambakivi - teie suust ning see on suuõõne tervishoiu võtmeks. Samuti on see tehnika väga tõhus halva hingeõhu peletamiseks.

Phillipsi tehnika põhineb kapillaarsel toimel, see on sama printsiip mida näete kui shvamm tõmbab endasse vedeliku või kui liigne värv (ehitusel või maalimisel) eemaldatakse kuiva pintslisse imamise abil.

Iga Phillipsi hari koosneb 4 reast, 41 salgust 007" diameetrisest Dupont Tynex valgetest ümara otsaga nailonist harjasest. Ümara otsaga tekstuursed harjased tõmbavad hambakatu ja toidujäägid igemelõhedest välja. Kontsentreeritud harjased tõmbavad tõhusalt hambakatu kapillaarse mehhanismi abil harjasse. Harja ots on kaetud eemaldatava ümbrise/mütsikesega mis kaitseb ja taastab harjaste vormi. Ei sisalda tina, niklit ega Bisphenel A-d (BPA). Hari soovitatakse iga 2-3 nädala tagant välja vahetada.

Doktor J.E.Phillips oli kaasaegse suuõõne tervishoiu rahvusvaheliselt tuntud figuur. Olles spetsialiseerunud parodontoloogiale reisis Dr. Phillips oma avastusi tutvustades mööda maailma ringi missiooniga aidata inimestel taastuda kõikvõimalikest igemehaigustest. Ta demonstreeris oma loengutes ja esinemistes seda, kui lihtne on säilitada oma hambad ja igemed tervena. Tohtrit ei ole enam elavate kirjas, ent ta on jäänud legendaarseks isikuks ning tema tööd jätkab tema tütar Paula Phillips.

Phillipsi imamistehnika erineb tavalisest suuhügieenist. Hambapesu tavalise harja ja tehnikaga vaid poleerib hambaid ning on olemuselt kosmeetiline protseduur - mida küll võib ja tuleks teha - kohe peale seda aga tuleks kasutada Phillipsi tehnikat et kõrvaldada igemeääre alla pühitud katt ja toidujäätmed.

KASUTUS: vaata youtube videot: "BLOTTING TECHNIQUE"

TEHNIKA: Kui tavalist hambaharja hoitakse käes sarnaselt noale ja küünarnukk on üles tõstetud, siis Phillipsi harja pigem kui pliiatsit, küünarnukk jääb keha ligi ning harja hoidva käe väike sõrm toetub lõuale. Tavapärase küljelt-küljele liigutuse asemel kasutatakse üles-alla liigutust - nagu tupsutades - hambaharja pea hoitakse hammaste suhtes 45 kraadise nurga all samas kui tupsutamisliigutus on üles-alla (igemeserva suunas ja üles) nii et hari ulatub igemeääre ja hamba vahelistesse lõhedesse ning imab sealt välja sinnapühitud toidujäägid ja katu. Alumisi hambaid töödeldes on tupsutamisliigutus suunatud allapoole ja ülemiste hammaste puhul ülespoole. Hambapastat ei kasutata! (see ummistaks pesuala ja imamisefekti ei oleks). Harjata tuleks jupphaaval, kulutades piisavalt aega ühe lõigu töötlemiseks. Peale iga lõigu tupsutamist tuleks hambahari salvrätikusse kuivaks tõmmata või siis vee all loputada ja kuivaks koputada või siis hoopiski huulteg kuivaks imeda. Nii tuleks kõik hambad läbi töödelda. Seejärel võetakse hari püstisuunas kätte ja tõmmatakse piki hambavahesid igemeservast hammaste serva suunas. Jälgi, et hambaharja harjased ei takerduks hambaserva taha, muidu lõhute harja kiiresti. Edasi puhastatakse mälumisliigutust imiteerides hammaste lõikepind, siis igemed nii ülevalt kui alt (tõmmates lihtsalt harjaga üle nagu "tolmulapiga") ja siis puhastage harjaga õrnalt ka keel.

Algul võivad igemed pisut veritseda, ent siis igemed tugevnevad ja veritsemine kaob. Kui igemed on hellad, olete võib-olla kasutanud küljesuunalisi tõmbeid (mida ei tohiks kasutada). Kui harjased hakkavad turritama, olete liialt jõusu kasutanud hammastele surumiseks, selle asemel et ulatuda harja servaga igemelõhesse. Tehnika vajab muidugi pisut harjutamist!

Dr.Phillips kirjutas oma isiklikes märkmetes, et on näinud hulgaliselt inimesi, kes on käinud mitmetel operatsioonidel ja lõpuks ikkagi kaotanud oma hambad. Implantaadid neelavad siis tohutu raha, ent lõpuks alistutakse ikkagi hambaproteesidele. Tihe hammaste harjamine ja niidiga puhastamine, hügienisti protseduurid ja igemeoperatsioonid ei paranda periodontoosset haigust. Aja möödudes tuleb üha rohkem kaapida ja opereerida ja lõpuks ikka hambad eemaldada. Tõsiasi on see, et hammaste harjamine ja niiditamine omamoodi põhjustabki periodontiiti. Kui tahate näha, mis hambapesu teeb, siis pange vaibake määrdunud köögipõrandale või kallake sinna näiteks soola ja põhkige siis harjaga intensiivselt igas suunas nagu hambapesu ajal. Märkate, et kui vaibaserva üles tõstate on kogu mustus kogunenud vaiba serva alla. Sama juhtub ka hambapesul.

Dr Phillipsi tehnika aitab hoida suuõõne hea tervise juures ning paljudel juhtudel ka parodontoosi täieliku tervenemiseni ümber pöörata.

Hammaste tervis on seotud meie üldise tervisega - kui igemed veritsevad siis satuvad iga kord kui toitu närite bakterid verre tekitades baktereemia, mis omakorda suurendab võimalust haigestuda südamehaigustesse, infektsioonidesse, artriiti jt haigustesse, samuti võivad mäumishäired tekitada soolestikuprobleeme ja tõenäoliselt mõjutab suuõõne tervis ka üldist immuunsust. Viimase aja uuringud on näidanud, et igemehaigustega inimestel on suurem tõenäosus veresoonte ahenemisele mis võivad päädida südameataki või ajurabadusega. Teadlased on teoretiseerinud, et igemehaigusi põhjustavad bakterid levivad vereringega ning põhjustavad põletikku ja ummistunud artereid.

Komplektis: 5 harja

Kogus: 10 harja
Reklaambännerid