602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

FUSHI PÄIKESEMATT

SunlightMatFushi
Hind:
59.95 EUR

FUSHI SUNLIGHT JOOGAMATT

Kõrge libisemistakistusega, 25% ulatuses taaskasutatud materjalist, 100% naturaalsest kummist joogamatt. Valmistatud 3-etapilise jahutustehnoloogiaga 3-tech™ et olulisel määral suurendada mati kestvust ja haarduvust võrreldes teiste kummimattidega. Tänu heale libisemistakistusele ka higimärjana sobilik ka hot yoga jaoks.

Päikese värvi! Too oma päiksekiir koju, igasse päeva!

Naudi enesekindlat sooritust selle kindla ja tiheda mati toel mis takistab libisemist ja pakub enam stabiilsust ja põlvetuge raskemates asendites. See väga mugav joogamatt kestab ka palju kauem kui standard kummimatid ning pakub suurepärast haarduvust nii väljas kui sees praktiseerides.

Fushi Päikesematt on toodetud vaid naturaalsete värvide baasil ning on lõhnastatud looduslike aroomiteraapia õlidega, millega matt tootmisprotsessis rikastatud on. Lateksivaba.

HOIUSTAMINE: rulli oma Fushi Päikesematt kokku nii et pealmine pool jääb väljapoole – et mati nurgad püsiks paigas. Väldi päikese kätte jätmist ja kuumust!

PUHASTAMINE: Kasuta puhast vett või tugevalt lahjendatud kanga niisutajat (1:20) ning niisket lappi või käsna et matti pühkida. Ära pese matti pesumasinas ja hoia matt otsesest päikesevalgusest eemal (kahjustab looduslikke värve).

MÕÕDUD: 4mm paks, 61cm x 182 cm


 

Pikkus: 182
Suurus: 61 cm x 182 cm, 4 mm paks
Reklaambännerid