602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

GHEE, BIOLAND 480g

GheeBiolTervise
Hind:
11.95 EUR

GHEE, BIOLAND

Ghee ehk selitatud või on üks kergemaid rasvasid, ideaalne toidu valmistamiseks. Ghee on hea seedimisele, parandab imendumist ja omastamist, toidab kudesid, parandab mälu, õlitab sidekudesid, teeb keha painduvaks. Kõige rohkem kasu saavad gheest Pitta ja Vata kehatüübid, Kapha kehatüübiga ning Kapha kehaenergia tasakaalutusega (näiteks kõrge kolesterool) inimesed peaksid ghee tarvitamist piirama. Ghee aitab puhastada peenergia kanaleid ning aitab viia ravimtaimede ravitoimet kudedesse. Ghee tarvitamisest tuleks hoiduda kõrge ama kontsentratsiooniga (toksiinid) seisundite puhul.

Ghee on eelistatud rasv praadimisel ning vürtside kuumutamisel aroomide vabastamise eesmärgil. Ayurveda kohaselt on toatemperatuuril vedelad õlid kuumutamiseks ebasobivad, kuna nad muutuvad ebastabiilseks ning tekivad vabad radikaalid. Rasvad mis on toatemperatuuril tahked (kookospähkel, ghee, loomsed rasvad) on kuumutamisel stabiilsemad.

Ghee on suurepärane ka massazhiks ning on hea taimsete salvide põhi. Gheed peetakse nektaritaoliseks kõigi jaoks, kes soovivad elada ayurveda põhimõtete kohaselt ning säilitada head tervist.

 

Reklaambännerid