602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

GUDUCHI BALANCE

GuduchiBalanceTeedSN
Hind:
4.95 EUR

GUDUCHI TEED

Kõikide Guduchi teesegude taimed on pärit sertifitseeritud orgaanilisest metsikult kasvavate taimede kollektsioonist Himaalaja piirkonnas ning kasvavad just seal kus nende loomulikud vajadused parimal moel rahuldatakse, seega on igal taimel oma kõrge energia ja ravitoimega paik. Guduchi teed valmistatakse vana Nepaali traditsiooni kohaselt ayurveda käsitöötoodete valmistamiseks.

Guduchi tee peamine komponent on Tinospora cordifolia- metsik ronitaim. See on üks ayurveda kõige olulisemaid taimi ning asendamatu oma doshasid reguleeriva toime ning ainevahetust aktiveeriva toime poolest. Kõik Guduchi teed on sertifitseeritud orgaanilised teed Laconist DE-ECO-003 numbri all .

Maitsvad Guduchi teesegud suurendavad meie heaolu oma unikaalsete omadustega:

GUDUCHI®-BalanceTriphalaga:

on harmooniline kombinatsioon Myrobalani vilja ehk Triphala vabastavast funktsioonist, Tinospora Cordifolia puhastavast toimest ning Tulasi tasakaalustavatest omadustest.

3 Myrobalane - Triphala:

Amalaki (Amla): puhastab ja toidab Pitta Doshat – mis on seotud südame piirkonnaga

Haritaki:puhastab jatoidab Vata doshat mis on seotud kõhuõõne piirkonnaga

Bibithaki:puhastab ja toidab Kapha doshat mis on seotud pea ja kaela piirkonnaga.

Koostis:

Amalaki (15%) *, Haritaki (15%) *, Bibithaki (15%) *, tulsi (25%) *, guduchi (15%) *, ingver (15%) * * Kõik koostisained on pärit orgaanilisest kasvatusest või Eco-sertifitseeritud metsikust kasvukohast.

Pakis: 100 g. Lahtist teesegu

 

Reklaambännerid