602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

GUDUCHI TULSI

GuduchiTulsiTeedSN
Hind:
4.95 EUR

GUDUCHI TULSI

Kõikide Guduchi teesegude taimed on pärit sertifitseeritud orgaanilisest metsikult kasvavate taimede kollektsioonist Himaalaja piirkonnas ning kasvavad just seal kus nende loomulikud vajadused parimal moel rahuldatakse, seega on igal taimel oma kõrge energia ja ravitoimega paik. Guduchi teed valmistatakse vana Nepaali traditsiooni kohaselt ayurveda käsitöötoodete valmistamiseks.

Guduchi tee peamine komponent on Tinospora cordifolia- metsik ronitaim. See on üks ayurveda kõige olulisemaid taimi ning asendamatu oma doshasid reguleeriva toime ning ainevahetust aktiveeriva toime poolest. Kõik Guduchi teed on sertifitseeritud orgaanilised teed Laconist DE-ECO-003 numbri all .

Maitsvad Guduchi teesegud suurendavad meie heaolu oma unikaalsete omadustega:

GUDUCHI TULSI

Tulsi, Tulasi ehk teisiti tuntud kui "Püha Basiilik" toob Ayurveda õpetuste kohaselt selguse, tasakaalu ja harmoonia. Tulsi rahustab Kapha dosha ning taastab niivõrd olulise tasakaalu doshade vahel.

Nepaali ayurveda on tihedalt seotud teadmistega kohalik taimede rikkalikust mitmekesisusest. Need taimed saavad siinses puutumata looduses ja tema tervendavas energias oma väe ja spetsiifilised maitsenüansid täielikult välja arendada. See teeb tulsi Nepaalis veelgi väärtuslikumaks. Siinne tulsi kasvab Himaalaja jalamil kus kasvutingimused on talle optimaalsed. Korje järgselt kuivatatakse taimed aeglaselt varjus ning nii hoiavad nad oma puhtuse ja väärtuslikud omadused maksimaalselt alles.

Tulsi tee rikastab sinu päeva nagu üks hea sõber. Tema kasulik toime algab tema lõhnast ning suureneb iga sõõmuga. Mitte asjata ei kutsuta Tulsit ürtide kuningannaks.

Koostis:

Tulsi (Ocimum sanctum) orgaanilisest kasvatusest. Sertifitseeritud vastavalt DE-ÖKO-003 standardile.

Pakis: 100 g, lahtine tee

 

Reklaambännerid