602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "FACE THE MOMENT"

FacetheMomentHariTEAHT
Hind:
4.55 EUR

HARI TEA – teist sarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt ainulaadseks, hõrguks joogiks. Keegi teine pole söandanud mängida selliste kombinatsioonidega! Peen roheline tee jaheda mündi ja kuuma chilliga! Või siis pärnaõied kummeliga! Või siis eksootiline must tee chai vürtside ja roosiõitega! Iga teesegu annab teatud kindla heaolu-efekti. Hari Tea saladuse taga on iidseid teadmisi hästi tundvad joogid, mediteerijad ja õpetajad. Need teesegud on valmistatud tõeliste meistrite käe all ning iga teekotike puhtast puuvillasest hõredast kangast on kui pehme pesa, kus puhas teesegu saab vabastada oma täiusliku maitse. Käsitöö!

HARI TEA teed on jaotatud 4 kategooriasse – mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratsiooniline ning füüsiline. Naudi hetke häirimatut vaikust ja tassikest Hari Tea teed!

Lahtised teesegud, 100% puuvillast teekotikesed, ei mingeid klambreid ega liime, käsitöö! Ainulaadsed maitsed!

SPIRITUAALNE – meie suutlikkus olla ühenduses: varem või hiljem peame me tunnistama, et me ei ole üksi, vaid osa süsteemist – igaüks meist on laine samas elu-ookeanis.  Et olla ühenduses oma sisemise minaga – tunda end eluga ühenduses olevat – et hoida vaikuse olekut – olla täielikult kohal igas hetkes .. kas pole see mitte just see mille poole ihkame? Ja kas pole see kõige rahuldustpakkuvam viis seda saada?HARI TEA!

FACE THE MOMENT - Astu julgesti hetkele vastu!

Koostis: Kibuvits, õun, till, hibiskus (17%), peet, kitsemurakas, roosi õielehed (3%), looduslik roosiarom, kadakamarjad, must pipar, valge pipar, loorber, lavendliõied, kurkumijuur, ingver. Kõik koostisained orgaanilisest kasvatusest.

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid