602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "INNER FLOW"

InnerFlowHariTeaHT
Hind:
4.55 EUR

HARI TEA – teist sarnast sa ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt ainulaadseks, hõrguks joogiks. Keegi teine pole söandanud mängida selliste kombinatsioonidega! Peen roheline tee jaheda mündi ja kuuma chilliga! Või siis pärnaõied kummeliga! Või siis eksootiline must tee chai vürtside ja roosiõitega! Iga teesegu annab teatud kindla heaolu-efekti. Hari Tea saladuse taga on iidseid teadmisi hästi tundvad joogid, mediteerijad ja õpetajad. Need teesegud on valmistatud tõeliste meistrite käe all ning iga teekotike puhtast puuvillasest hõredast kangast on kui pehme pesa, kus puhas teesegu saab vabastada oma täiusliku maitse. Käsitöö!

HARI TEA teed on jaotatud 4 kategooriasse – mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratsiooniline ning füüsiline. Naudi hetke häirimatut vaikust ja tassikest Hari Tea teed!

INNER FLOW - SISEMINE VOOL - "Füüsilise"kategooriast - meie vajadus mürkidest puhastuda: me puhastume et kõik toimiks häireteta, nii et saaksime edasi liikuda.

KOOSTIS: Sencha roheline tee 44%, piparmünt 42%, spearmint, kitsemuraka lehed, apelsiniõli, kurkumijuur, must pipar, roosi õielehed, tshilli ekstrakt (alla 2%). Kõik koostisained orgaanilisest kasvatusest.

Lahtised teesegud, 100% puuvillast teekotikesed, ei mingeid klambreid ega liime, käsitöö! Ainulaadsed maitsed!

 

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid