602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "GORGET ME NOT"

MemoryHariTea
Hind:
3.95 EUR

HARI TEA - teist sellesarnast sa ei leia! Tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. Hari Tea teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teesegud on puhtast puuvillakangast kotikestes, mis tagab täiusliku maitse vabanemise.

HARI TEA teed on jaotatud 4 kategooriasse - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline. Persistence of Memory kuulub mentaalse kategooriasse.

MENTAALNE - meie suutlikkus hoomata - me vajame aju mis suudab kiiresti mõista ning kalkuleerida igat olemasolevat informatsooni. Meie vaesed väsinud ajud... nii palju informatsiooni! Kuhu peaks siis veel loovuseks ruumi jääma?

PERSISTENCE OF MEMORY/UNVERGESSLICH: vahel tundub et sahtel on avatud ja fail mida otsime on just seal, kuid trükitud mingis teises keeles. Mälu katkematus on see millega me arvestame. Ja ära unusta sencha rohelise tee ja ginko suurepärast maitset!

KOOSTIS (kõik koostisained orgaanilisest kasvatusest): Sencha roheline tee (64%), pärnaõied, sidrunhein, leedriõied, roosi õielehed, basiilik, kurkumijuur, must pipar.

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid