602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HARI TEA "WITHIN & WITHOUT"

Within&WithoutHARITEA
Hind:
4.35 EUR

HARI TEA "Within & Without" - Ava kõik oma silmad! Kui palju silmi meil siis on? Seda, kuidas me infot "kusagilt mujalt" hangime, ilma 5 meele abita kutsutakse mitmeti - kuues meel, intuitsioon, selgeltnägemine, kolmas silm - kindlasti oled seda millalgi kogenud. Hurmav tunne, hõrgutav maitse - roheline jasmiinitee & ingver!

Koostis: Jasmiini roheline tee (42%), ingver (21%), sidrunhein, kurkumijuur, piparmünt, ginko, must pipar, roosiõite kroonlehed. Kõik koostisosad pärinevad kontrollitud orgaanilisest kasvatusest.

"Within & Without" kuulub HARI TEA 4-st jaotusest "Spirituaalse" kategooriasse - see on meie suutlikkus olla ühenduses - varem või hiljem peame tunnistama, et me ei ole üksi, vaid osa süsteemist - igaüks meist on laine elu-ookeanis.

Pakis 10 puuvillakangast kotikestes teed, a 2g

HARI TEA - teist sellesarnast ei leia! Need on täiesti pööraselt nauditavad teed, tõeline meistriteos orgaanilistest ürtidest ja vürtsidest, mis on kombineeritud joogide iidse tarkuse kohaselt kordumatuks, hõrguks joogiks. Iga teesegu annab teatud kindla heaolu efekti. Hari Tea teesegude taga on tuntud joogid, mediteerijad ja õpetajad. Teesegud on orgaanilisest puuvillast kotikestes, mis tagab täiusliku maitse vabanemise.

HARI TEA teesegud on jagatud 4 kategooriasse - mis on just needsamad mida otsime tasakaalus ja harmoonilise elu saavutamiseks: mentaalne, spirituaalne, inspiratiivne ja füüsiline.

Lahtised teesegud, 100% puuvillasest hõredast kangast teekotikestes, ei mingeid klambreid ega liime, puhas käsitöö!

Kogus: 10 teekotikest, a 2 g
Reklaambännerid