602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

HEERA MUSTASILMSED OAD

HeeraOadToiduSN
Hind:
8.95 EUR

HEERA BLACK EYE BEANS

Mustasilmsed oad (teisiti veel ka Lubia, Chaurafali, Lobia, Chawlie) on kreemja värviga oad millel on iseloomulik must täpp siseservas.

India Mustasilmsed oad Heera on pehmed, maitsevad sarnaselt hernestele ning sobivad hästi maitsvate ja toitvate daalide ja suppide valmistamiseks. Nad on maailmakuulsad ja väga populaarsed ning Indias ja Pakistanis on nad üheks kõige populaarsemaks oasordiks. Nende tarvitamine Vana aasta Õhtul öeldakse toovat õitsengut.

See india uba on kiudainerikas ning on suurepärane valik ka salatiteks. Traditsiooniliselt kasutatakse mustasilmseid ubasid erinevates India roogades nagu daal, supid, aedviljaroad ja karrid, tavaliselt maitsestatakse neid rikkalikult klassikaliste masalade ja vürtsisegudega. Kuid Heera mustasilmsed oad maitsevad väga hästi ka ilma igasuguse vürtsilisandita!

Koos riisi ja mõne india leivaga nagu Roti on mustasilmsetest ubadest valmistatud daal rikkaliku kvaliteetse valgu allikas, mis on just taimetoitlastele huvipakkuv kuna on tervislikuks alternatiiviks lihale või muudele loomsetele saadustele.

Pakis: 2 kg.

 

Reklaambännerid