602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

JADE Harmony Professional

JADEHarmonyProJoogamatidYOYO
Hind:
69.95 EUR

JADE YOGA on pühendunud parima sooritustasemega ning keskkonnasõbralikeimate joogamattide tootmisele maailmas - mida võimaldab loodusliku kummi kasutamine ning eriline tootmistehnoloogia.

Kuna JADE matid valmistatakse avatud kärje tehnoloogiaga loodusliku kummi baasil, siis on need matid ülimalt libisemiskindlad - ka higimärjana! Looduslikku kummi on ammustest aegadest kasutatud seal, kus ohutus nõuab mittelibisevat sooritust. Sobib seetõttu ideaalselt kõigile, kel probleeme higistavate käte-jalgadega.

Lisaks libisemiskindlusele on JADE matid äärmiselt elastsed, parima kompressioonitakistusega ning võrratu pehmendusega. See on ideaalne matt kõigile, kes otsivad võrreldamatut mugavust ja sooritustaset.

JADE matid on valmistatud looduslikust kummist - taastuvast allikast, ega sisalda PVC-d ega osooni lõhustavaid aineid. Partnerluses ettevõtmisega "Trees for the Future" istutab JADE YOGA iga müüdud mati kohta ühe puu! Täiuslik matt inimesele, kes hoolib Emakese Maa tulevikust! See on ka armastatud Guru Gurmukhi lemmikmatt!

Kuna JADE matid on looduslikust kummist, siis on neil algul küllalt tugev kummi lõhn, mis ajapikku hajub. Kui hoida matti hästi ventileeritud ruumis (NB! mitte päikese käes!!), siis kaob lõhn kiiremini.

Matid on toodetud USA-s, kooskõlas kehtivate keskkonnaalaste ja tarbijakaitseseadustega.

NB! Kuna tegemist on looduslikust kummist joogamatiga, siis on võimalik mati kulumine ajapikku ning ka värvi kerge tuhmumine.

Hooldus:

JADE Harmony Professional matte saab puhastada käsitsi - soovitavalt lihtsalt puhta vee ja lapiga üle pühkides. Sügavpuhastada saab matte ka leige vee ja seebiga - kuid pea meeles, et looduslikust kummist matt on kui käsn, mis imab vee ja seebi endasse - seega peab loputus olema põhjalik! Samal põhjusel ära kasuta ka kehaõlisid ega kreeme enne joogapraktikat JADE matil - matt imab need endasse ja muutub libedaks! Ära kasuta mati puhastamisel õlisid, lahusteid ega abrasiive! Kuivata kas nööril või aseta pikali kuivama, kuid mitte otsese päikesevalguse kätte!

Variant 1: 188 cm pikk, 61 cm lai, kaal 1 kg, paksus 5 mm (sinine, laim, orhidee, oranzh, punane)

Variant 2: 173 cm pikk, 61 cm lai, paksus 5 mm (orhidee, oranzh)

Pikkus: 188 cm ja 173 cm
Suurus: Laius 61 cm, paksus 5 mm
Värvus: Tiibeti oranzh ja Orhidee, pikkus 173 cm
Reklaambännerid