602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

JAP JI - HINGE MEDITATSIOON - SNATAM KAUR

JapJiSnatamKaurCD
Hind:
31.95 EUR

CD JAPJI - HINGE MEDITATSIOON, SNATAM KAUR

15. sajandi India pühaku ja pühamehe Guru Nanaki universaalne armastuse ja rahu sõnum hoovab meisse tema luulest ja värssidest. Jap Ji, Guru Nanaki hinge meditatsioon, on otsene pühamehe valgustusliku kogemuse, Jal Samadhi, ülekanne. Olles veetnud kolm päeva jõevee all ilmus Guru Nanak pinnale et jagada oma visiooni sellest, kuidas kõik olendid, sõltumata nende elukäigust, evivad endas Püha Valgust ning et meil kõigil on ligipääs sellele valgusele. Guru Nanak andis meile Jap Ji kui viisi kogeda omaenda valgustumist kui meie hing ärkab neid pühasid sõnu loitsides.

See õppevahend sisaldab:

• Hääldusjuhist

• Jap Ji originaal gurmuki keeles, transliteratsioon (romaani) ning inglise keelne tõlge

Raamatu formaat: ca 14 x 12,7 cm. 108 lehekülge, inglise keeles

• 2 CD-d aitamaks omandadad Jap Ji praktikat

Esimesel CD-l:

Jap Ji Meditatsioon (31:17): Rahulik/aeglases tempos retsitatsioon koos Snatam Kauriga

Tantric Jap Ji Meditation (18:36): Tantristlikus stiilis Jap Ji retsitatsioon mee-ja naishäältega, vahelduvalt edasi-tagasi iga rida. Seda tantristlikus stiilis retsitatsiooni kasutatakse traditsiooniliselt Veevalaja Sadhana (Yogi Bhajan poolt õpetatud igapäevane Kundalini jooga spirituaalne praktika) alguses.

Teisel CD-l:

Jap Ji Õppevahend (51:05): aeglane Jap Ji rida-realt retsitatsioon koos vastus-reaga mida saab koos kaasa lugeda. Omanda sõnade rütm ja arenda siis tasapisi oma oskusi iseseisvaks retsitatsiooniks.

Snatam Kaur on üks populaarsemaid muusikuid ja rahu-aktiviste mitte ainult Kundalini Jooga ringkondades. Snatam Kaur on õpetanud ja jaganud Naad joogat – oma imelisel inspireerival moel salvestatud CD-de abil, kontsertidel ja töötubades üle 15 aasta.

 

Reklaambännerid