602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MAHANARAYANA THAILAM

MahanarayanaKehaõlid
Hind:
22.95 EUR

MAHANARAYANA THAILAM

Ayurveda massaazhiõli Mahanarayana Thailam Sree Sankaralt on tuntud oma lõdvestava toime poolest, mis peegeldub juba õli nimetuses Maha“ tähendab suurt või ülimat ning „Narayana“ tähendab rahu või lõdvestust.

Selle klassikalise ayurveda massaazhiõli positiivsed omadused inimese heaolutundele on väga tõhusad, seetõttu on see ka suurepärane õli igasuguste spordialade atleetide jaoks.

Mahanarayana Thailam massaazhiõli peetakse juba India Maharadzhade ajastust saadik kõige kõrgema kvaliteediga õliks. Tal on ülendav ja toitev mõju ning on soovitatav eriti stressist kurnatud inimestele. Klassikalise ayurveda kirjanduse kohaselt sobib see õli kõige paremini Marma massaažiks. Ayurveda algallikas: Sahasrayogam.

Koostis (INCI):

Lac, Caprae Lac, Asparagus Racemosus, Sesamum Indicum Oil, Desmodium Gangeticum, Pseudarthria Viscida, Ricinus Communis, Terminalia Chebula, Emblica Officinalis, Terminalia Bellerica, Solanum Xanthocarpum, Solanum Indicum, Holoptelea Integrifolia, Sida Retusa, Strobilanthes Heyneanus, Boerhavia

Diffusa, Acorus Calamus, Cedrus Deodara, Peucedanum Graveolens, Santalum Album, Asphaltum/Mumijo/Shilajit, Valeriana Jatamansi, Eletteria Cardamomum, Rubia Cordifolia, Withania Somnifera, Rock Salt, Alpinia Calcarata.

Kasutamine:

Mahanarayana Thailam Ayurveda massaazhiõli ei sisalda emulgaatoreid ning võib seepärast madalatel temperatuuridel tahkeks muutuda. Optimaalseks kasutamiseks kuumuta õli ettevaatlikult kuni 36-40 kraadini soojaveevannis. Loksuta pudelit enne kasutamist.

Pärast massaaži lase õlil vähemalt 30 min nahasse imenduda või veelgi parem, jäta nahale kogu ööks, enne kui võtad dushi või vanni.

Pudelis: 250 ml

 

Reklaambännerid