602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MAHARISHI CHYAWANPRASH

ChyawMAHSNToidu
Hind:
15.95 EUR

Originaal Maharishi Chyavanprash on traditsiooniline ayurveda toode mida valmistatakse vastavauses traditsioonilise ayurveda originaalkäsikirjadega ning mis sisaldab ainult täielikult küpseid Amla vilju, väärtuslikku bambuse toodet Vanshlochan ning suurt hulka kõrgekvaliteetseid looduslikke ürte, puuvilju, juuri ja vürtse mida kõiki hoolikalt kogutakse ja töödeldakse Himaalaja jt India paikade kõige puutumatumates kohtades.

Üks selle imelise iidse retsepti põhikomponente on Amalaki – India karusmari. See Amla puu vili sisaldab rohkelt C vitamiini ning ta on kõiki 3 doshat tasakaalustav. Ta sisaldab 5 maitset (v.a soolane). Klassikalise ayurveda tekstide kohaselt on Amalaki üks parimaid ja olulisimaid Rasayanasid (elueliksiir) millel on unikaalne kooslus positiivseid omadusi. Autentsetes Ayurveda tekstides kirjeldatakse Amalakit kui Jumalikku Taime.

Originaal Maharishi Ayurveda Chyavanprash sisaldab mitmeid teisi väärtslikke komponente ( näit.Dashmool), mille eksootilised nimetused tähistavad väärtuslikku 10 erineva juure kombinatsiooni. Dashmool rahustab kõiki 3 doshat, eelkõige Vatat. Ka kuulus India pikk pipar Pippali on osa erandlikust retseptist, nagu ka Shatavari, metsik India Spargel (mida Ayurvedas soovitatakse traditsiooniliselt just naistele), kaunist Vatat rahustavat Ashwagandhat (talikirss mida tuntakse kui "India Zhenzhenni") ning suurt hulka teisi unikaalseid komponente.

Originaal Maharishi Chyavanprash on peene ja tasakaalustatud maitsega, mis ühest küljest esindab autentseid ja unikaalseid ürte ning teisest küljest pakub ka hõrku ja meeldivat maitset.

Kasutamine:

1 kuni 2 teelusikatäit Chyawanprashi hommikuti – puhtalt või sooja piima või veega, või leivamäärdena. Võib kasutada ka päeva ajal.

Koostis:

Roosuhkur, Amla vili, Ghee (selitatud või), Mesi, Vanshlochan (Bambus), Pikk pipar (piper longum), Safran, Kaneel, ürdi ja vürtsi segu.

Kontrollitud Premium kvaliteet, 100% looduslik.

Kogus: 450 g

 

Reklaambännerid