602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA PRO 216

MandukaBlackMandukaMatid
Hind:
93.95 EUR

Manduka Black Mat PRO tähistab oma 12ndat aastat maailma parima joogamatina. Manduka PRO matile ei ole vastupidavuse, mugavuse ja soorituse poolest maailmas vastast. See on joogamattide Taj Mahal.

Sellel, miks see matt oma kasutajates sellist kirge tekitab, on oma põhjus. Oma tihedama vormi, ületamatu mugavuse ja pehmenduse, ülihea mittelibiseva riidesarnase viimistluse ning lihtsa ja elegantse disainiga on Black Mat PRO lausa revolutsiooniline. Ja mis kõige parem - matt tuleb koos eluaegse garantiiga (NB! see on tootjapoolne garantii ja sellega seotud küsimustes palun pöörduda otse tootja poole)! Kui sa soovid kõige paremat joogamatti üldse - siis see on see matt!

Black PRO XL on ekstrapikk versioon PRO mustast matist, pikkus 216 cm!

Andmed: Kaal 4,3 kg!, laius 66 cm, pikkus 216 cm, paksus 6 mm; Eluaegne garantii; jääkideta ja keskkonnasõbralik; ületamatu kestvus ja pikaealisus; hoiab hästi selga, puusi, põlvi ja küünarnukke kõval põrandal praktiseerides; libisemiskindel ent samas mittekleepuv isegi kui higist niiske; pakub nii kõvadel kui pehmetel pindadel stabiilsust, Oeko-Tex sertifitseeritud emissioonivaba tootmine.

KASUTUS: matil on pealmine ja alumine pind, täpi-mustriline alumine pool takistab mati libisemist. Matti transportides või hoiustades rulli matt kokku nii, et pealmine pind jääks väljapoole - nii jäävad mati nurgad sirgeks ega kooldu harjutamise ajal. Uuel matil on õhuke pinna-kile, mis kulub mõne esimese korraga maha. Mati puhastamiseks või kaitsekile mahakulumise kiirendamiseks hõõru matti käsna, riidetüki või hästi pehme harjaga kasutades orgaanilist ja lahjat majapidamisvahendit või spetsiaalselt selleks otstarbeks müüdavat matipuhastusvahendit. Loputa puhta veega puhtaks ja kuivata õhu ja päikese käes. Ära pane matti pesumasinasse või kuivatisse!

Pikkus: 216 cm
Suurus: Laius 66, pikkus 216, paksus 6mm, kaal 4,3 kg
Värvus: Magic (lilla); Must
Reklaambännerid