602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA eKO 6mm MATT 180

eKOMANJoogamatid
Hind:
90.00 EUR

eKO® Mat 180cm

MANDUKA eKO Matt on nüüd uus ja parem ning pakub võrreldamatut haardumist ka kõige higisemates tingimustes. Valmistatud biolagunevast, mitte-Amazonist pärinevast looduslikust kummipuu kummist, matt pakub põrutuskindlust ja tuge, hoolitsedes samas meie planeedi käekäigu eest. Kõige vastupidavam kummimatt turul (NB! naturaalne kummimatt on aga kindlasti palju vähem vastupidav kui pVC matt)!

Uus, virvendava veepinna sarnane pinnakiht koosneb innovatiivsest, tihendatud-kärje põhimõttel toodetud kummipinnast mis loob hügieenilise barjääri ning suurepärase taastumise. eKO looduslikust kummist matid kasutavad mürkkemikaalide-vaba pehmendusprotsessi ning on täiesti toksiliste vahuainete ja plastifikaatorite vaba. eKO matt ei jäta maha mingit ökoloogilist jalajälge prügilatesse ning on kindlasti silmatorkav joogastuudios.

Manduka eKO matt on toodetud ilma igasuguste toksiliste liimide või vahtudeta ning on vastupidavam kui muud turul pakutavad kummimatid. Mati tugevdamiseks on kasutatud tavapäraste sünteetiliste polüestermaterjalide asemel taaskasutus-siidi ja loodusliku puuvilla segu.

Manduka eKO matt on neile joogasõpradele, kes soovivad kõrgele sooritustasemele vastavat, vastupidavat joogamatti ja on samas võtnud meie planeedi kaitsmise oma südameasjaks.

ANDMED:

• kaal 3,2 kg; mõõdud 66 cm x 180 cm x 6 mm.

• Valmistatud mitte-Amazoonases langetatud looduslikust kummipuu kummist

• Kõige vastupidavam ökosõbralik matt turul

• Arendatud välja 4 aasta jooksul joogaõpetajate poolt

• Disainitud tagamaks parimat võimalikku põrutusneelamise ja haardumise kombinatsiooni

• Ökomatt - ei ole kasutatud PVC-d ega toksilisi plastifikaatoreid

• Pakub võrreldamatut haardumist ka kõige higisemates tingimustes

• 99% lateksivaba ja ohutu enamusele lateksitundlikele inimestele

• Null-raiskamisega tootmisprotsess

• Peale kokkurullituna seismist kasutades ei jää „kõrvad püsti“

• Sobib ka keskmise higistamise korral. Kui higistamine on ülitugev, soovitame eQua või eQua Hot matirätti lisaks.

 TEHNOLOOGIA: Kolmekihiline tehnoloogia optimaalseks haardumise, vastupidavuse ja libisemistakistuse kombinatsiooniks.

Pealmine kiht – haarduvus ja kestvus – virvendava veepinna sarnane tekstuur on loomulikult hea haarduvusega, tihendatud-kärje pind hoiab eemal niiskuse (higi) imbumise matisse ning seega matti lagundavate bakterite toitmise.

Põhjakiht – kahefunktsiooniline pehmendus – paksem aluspind tagab kergekaalulise pehmenduse ning suurepärase taastuvuse.

Venituskindel keskmine kiht – venituskindla lõuendisarnase keskmise kihiga on mati unikaalsed kihid kuumutamise teel kokku sulatatud – selline protsess välistab toksiliste liimide kasutamise vajaduse.

Looduslik ja emakest maad säästev – eKO matt on toodetud biolagunevast, mitte-Amazoonasest pärit loodusliku kummipuu kummist, kasutaud on mittetoksilisi vahtaineid ja mitte-AZO värve.

Puhastamine:

Soovitav on kasutada Manduka Mat Restore vahendit või siis lahjendatud orgaanilise õunäädika pesuvahendit (50/50 vee ja naturaalse õunäädika segu) ja niisket lappi või käsna.Kanna puhastusvahendit (vesi + äädikas või siis valmis Mat restore) ohtralt matile, lase mõni minut toimida ja pühi siis õrnalt niiks elapiga maha ja lase matil varjus ja õhu käes korralikult kuivada.

NB! Ära pane pesumasinasse! Väldi igasuguseid teravaid ja kriimustavaid esemeid!

Hoidmine:

Ära jäta matti liigse päikesevalguse kätte. Kui matt on märg, siis lase tal enne kokkurullimist ära kuivada. NB! Väldi niiskust ja päikesevalgust mati hoiustamisel! Ära pane matti pesumasinasse! Mati värv võib valguse ja oksüdatsiooni tulemusel muutuda!

Lisajuttu mattidest:

Tüüpiliselt on loodusikud ökomatid kasutatava tootmistehnoloogia tõttu ning selles rakendatavate vahtainete tõttu käsnjad. See käsnjas tekstuur jätab oma jälje mati vastupidavusele. Paljud ökomatid lagunevad üsna kiiresti, muutudes kas rabedaks või liiga elastseks, eriti niiskuse ja päikese toimel.

Selle probleemi lahendamiseks töötas MANDUKA välja eKO mati mis oma mitmekihilise koostisega annab ületamatu vastupidavuse ning suurepärase vetruvuse ja haardumise kombinatsiooni. Erinevatelt tüüpilistest kummimattidest ei ole tootmises kasutatud toksilisi vaht-ega plastaineid.

Vastupidavuse, mugavuse ja sooritustaseme osas ei ole tänaseni võrdset MANDUKA PRO seeria mustale matile. eKO matt on aga loodud kõige vastupidavamaks kummimatiks täna turul pakutavatest mattidest. Musta matiga võrreldes on erineva kihtide-tehnoloogia tõttu mati „tunne“ teistsugune – eKO mati pealmine kiht on tugevam ja kõvem ning alumine kiht pehmem.

TPE ehk petrokemikaalide põhised matid kalduvad olema küllalt kiirelt kuluvad, kuhjudes nii meie prügilatesse. TPE pindade sidumiseks kasutatav liim on toksiline ning tema aroom ei kipu kaduma. eKO matt eristub neist vastupidavuse, looduslike materjalide kasutamise ning lõhna kadumisega sissetöötamise järel.

eKO matt on ainus turulolev kummimatt mis on valmistatud ilma igasuguste sünteetiliste või toksiliste materjalideta.

Oma mati eluea pikendamiseks, väljanägemise hoidmiseks ja haarduvuse parandamiseks on hea abivahend mati regulaarne puhastamine 50:50 õunäädika ja vee seguga (kasuta päris ohtralt) või siis Mat Restore vahendiga

 

 

Pikkus: 180 cm
Suurus: Laius 66 cm, paksus 5-6 mm; kaal 2,95 kg
Värvus: Charcoal (süsi)
Reklaambännerid