602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA eQua TOWEL

eQuaTowelMANMatirätid
Hind:
34.29 EUR
25.95 EUR

MANDUKA eQua Standard matirätt on rohkem kui rätik - see on väga erinevate kasutusvõimalustega rätt kogu eluks! Kerge ent samas siiski luksuslik, vastupidav, ülimalt hea imamisvõimega, kiiresti kuivav - eQua mikrofiiberrätik ületab tavalised puuvillased ja polüesterrätikud nii matil, võimlas, mägedes kui maanteel. Nüüd veelgi tihedam ja kohevam, veelgi parema imamisvõimega ja libisemistakistusega - see on parim seltsiline sinu MANDUKA matile!

eQua matirätt ulatub kõigile mattidele lisades pidamist higistavate käte-jalgade korral. Lisaks on see suurepärane võimlarätik imades hästi higi, hea meditatsiooni"tekk" kehasoojuse hoidmiseks pikal istumisel ning kõrge absorbeerimisvõimega matirätt mis võtab kotis minimaalselt ruumi. Niiskena libisemisttakistavana on see ülipehme mikrokiust rätik suurepärane abimees higistavate käte ja jalgade korral.

  • 0,45kg, 67 cm lai, 183 cm pikk
  • sobib enamikule joogamattidele
  • tihedakoeline kangas mis on puudutades pehme ja sametine
  • "lõhatud" mikrofibertehnoloogia optimaalseks niiskuse imamiseks, aurustumiseks ja "märja pidamise" jaoks
  • kangas muutub niiskena libisemisttakistavaks
  • ultrakerge ja erakodselt vastupidav
  • kestab lugematuid pesukordi

Suurendamaks kanga libisemisttakistavaid omadusi pihustage rätikule enne kasutamist pisut vett.

PESU: masinpesu külmal rezhiimil, koos sarnaste värvitoonidega. Soovitav kuivama riputada (või siis tsentrifuugida madalatel pööretel).

MATERJALIST: eQua mikrofiiber on sünteetiline materjal, spetsiaalselt hea soorituse ja vastupidavuse jaoks välja töötatud, materjal on taaskasutatav. MANDUKA peab seda materjali keskkonnasõbralikuks valikuks, kui räti kogupotentsiall ära kasutada. Oma vastupidavuse tõttu muudab ta kiireltkuluvate muude rätikute kasutamise mittevajalikuks. Materjal kestab lugematuid pesu-ja kasutuskordi, kasutusea lõpul saab rätikut rakendada mitmeotstarbelise puhastuslapina.

Pakend 100% taaskasutuses PET materjalist.

Kogus: Kaal 0,45kg
Pikkus: 183cm
Suurus: Laius 67cm
Värvus: Vibration (roosa)
Reklaambännerid