602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA PROlite joogamatt

PROliteMandukaMatid
Hind:
80.95 EUR

Vaata ka sooduspakkumisi!

MANDUKA PROlite joogamatt (varemalt tuntud kui PurpleLite Travel Mat) on värske alternatiiv mustale matile inimestele, kes vajavad Black PRO matist kergemat, samuti null-raiskamise põhimõttel toodetud ja kehale ohutut PVC matti ületamatu kvaliteedi ja mugavusega. Nagu suur vend Black Mat PRO nii on ka PROlite märksõnaks suurepärane sooritus. Hot Yoga ja Vinyasa Flow entusiastide lemmikmatt. Erinevalt mustast matist on värvivalik laiem ning kvaliteet sama hea.

ANDMED (tootjalt):

  • Kaal 1,8 kg, mõõdud 61 cm x 180 cm x 5 mm
  • Jätkusuutlik joogamatt - null raiskamist!
  • Kõrge sooritustaseme jaoks kergekaalulisemas formaadis
  • Ületamatu kestvus ja pikaealisus
  • Libisemiskindel, ent samas ka higiniiskena mittekleepuv
  • OekoTex sertifitseeritud, mürkemissioonidevaba tootmine
  • Eluaegne garantii (see on tootjapoolne garantii, garatiiga seotus küsimustes palun pöörduda otse tootja poole)
Kõrge tihedusega amortisatsioon annab võrreldamatu kogemuse tõsisele joogaentusiastile, väga hea liigeste kaitse, kasutatav erinevatel pindadel (vaip, tsement, kõva laudpõrand).
Riidesarnane pinnaviimistlus libisemise takistamiseks, isegi kerge higistamise korral.
Suletud-kärje pind mis takistab niiskuse ja higi imbumist matisse ning nii bakterite vohamist.
Kaubamärgiga kaitstud täpi-mustriline põhi libisemise takistamiseks.
Välja töötatud jätkusuutlikkuse põhimõttel - materjal ei kooru, murene ega luitu, pikaealisus vähendab jäätmete tekitamist, eluaegne garantii kulumise ja rebenemise vastu, kasutades läheb paremaks! Oeko-Tex sertifitseeritud tootmine toksiliste emissioonideta.
HOIDMINE:
Hoia matti kas lamedalt põrandal või rulli matt kokku nii, et riidesarnane pind (pealmine pool) jääb väljapoole - see hoiab mati nurgad praktika ajal lamedad. Jälgi et matt on alati kuiv enne kui mati kokku rullid.

SISSETÖÖTAMINE:
PROlite matt on ostes kaetud õhukese kilega - mis teeb mati ka libedaks. PROlite joogamati pinnatekstuur paraneb kasutamisega - mati kasutajad on leidnud, et parim moodus oma joogamatt sisse töötada on kasutada matti igapäevaselt. Teine trikk (NB! See ei ole Tootjapoolne soovitus, vaid joogapraktikutelt tulnud soovitus) on raputada matile jämedat meresoola, pesta see niiske käsnaga maha ning kuivatada päikesepaistel õhu käes. Mati sissetöötamine võib võtta vähem või rohkem aega ning on vältimatu ja vajalik mati pinna omaduste parandamiseks. Varu selleks pisut kannatlikkust ja saad endale väga hea sõbra!
PUHASTUS:
Tootja poolt soovitatud vahend on Manduka Mat Renew või siis mittelahustatav (mitte kontsentreeritud) õrn/parem orgaaniline kodumajapidamise puhastusvahend ning niiske lapp või käsn. Riputa värskes õhus päikese kätte kuivama. NB! ÄRA PANE MATTI PESUMASINASSE! ÄRA LOPUTA MATTI VEES, VOOLIKUGA, VANNIS, EGA DUSHI ALL! ÄRA KASUTA TOLMUIMEJAT! LASE ALATI ENNE KOKKURULLIMIST ÄRA KUIVADA! ÄRA PAKI MATTI TEISITI KOKKU, KUI AINULT RULLI!

Kogus: Kaal 1,8 kg
Pikkus: 180 cm
Suurus: Laius 61 cm
Värvus: Midnight (tumesinine)
Reklaambännerid