602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA PROlite Long

MANDUKAPROliteLongMAN
Hind:
90.00 EUR

MANDUKA PROlite joogamatt (varemalt tuntud kui PurpleLite Travel Mat) on värske alternatiiv inimestele, kes vajavad kergemat, null-raiskamisega matti mille kvaliteet ja mugavus on ületamatu.

 Nii nagu tema suur vend Black Mat PRO (Must Matt) on ka PROlite märksõnaks suurepärane sooritus, seda nii joogastuudios kui reisil olles. See on Hot Yoga ja Vinyasa Flow entusiastide lemmik. Erinevalt mustast matist on siin laiem valikuvõimalus värvide näol, kuid kvaliteet on sama. See on matt mis on sinu sõbraks sinu joogapraktikas ning on samas ka sõbralik planeedi Maa suhtes. 

 PROlite matil on veel midagi, mida ühelgi teisel kergema-kaalu joogamatil pakkuda ei ole – eluaegne garantii (NB! See on tootjapoolne garantii ja garantiiga seotud küsimustes pöörduda otse tootja poole).

 PROlite Long on pikem versioon, pikkuseks 200 cm.

  • Kaal 2,1 kg; mõõdud 61 cm x 200 cm x 0,45 cm

• Null-raiskamist - jätkusuutlik joogamatt

• Kõrge sooritustaseme jaoks kergekaalulises formaadis

• Ületamatu kestvus ja pikaealisus

• Libisemiskindel, samas mittekleepuv, isegi higimärjana

• Reisimissõbralik liikuvale joogile

• OekoTex sertifitseeritud, emissioonivaba tootmine

• Eluaegne garantii (vt. eespool)

Kõrge tihedusega amortisatsioon mis annab võrreldamatu kogemuse, liigeste kaitse ning kasutatavus erinevatel pindadel (vaip, tsement, kõva laudpõrand).

Riidesarnane pinnaviimistlus libisemise takistamiseks, isegi kerge higistamise korral.

Suletud-kärje pind mis takistab niiskusel (higil) matisse imendumast ning seal baktereid toitmast.

Kaubamärgina registreeritud täpi-mustriline põhi libisemise takistamiseks.

Väljatöötatud jätkusuutlikkuse põhimõttel – materjal ei kooru, murene ega tuhmu, pikaealisus vähendab jäätmete tekitamist, eluaegne garantii kulumise ja rebenemise vastu, läheb kasutades paremaks. Oeko-Tex sertifitseeritud tootmine kus mingeid toksilisi emissioone ei teki.

HOIUSTAMINE: Rulli matt kokku nii, et riidesarnane pind (pealmine pool) jääb väljapoole – see hoiab mati nurgad praktiseerimise ajal lamedad.

Sissetöötamine: PROlite mittelibiseva joogamati pinnatekstuur paraneb kasutamisega – mati kasutajad on leidnud, et parim moodus oma joogamatt sisse töötada on kasutada matti igapäevaselt. Teine trikk on raputada jämedat meresoola matile, küürida see käsnaga maha ning kuivatada õhu käes päikesepaistel. To PUHASTUS: Tootja poolt soovitatud vahend on Manduka Mat Renew või siis mistahes mittelahustuv majapidamisvahend ning niiske lapp või käsn. Riputa värskesse õhku päikese kätte kuivama. ÄRA PANE PESUMASINASSE!

NB! ÄRA PANE MATTI PESUMASINASSE! ÄRA LOPUTA MATTI VEES, VOOLIKUGA, VANNIS, EGA DUSHI ALL! ÄRA KASUTA TOLMUIMEJAT! LASE ALATI ENNE KOKKURULLIMIST ÄRA KUIVADA! ÄRA PAKI MATTI TEISITI KOKKU, KUI AINULT RULLI!

 

 

 

Pikkus: 200cm
Suurus: Laius 61 cm, 0,45 cm paksus
Värvus: INDULGE (pruunikaslilla)
Reklaambännerid