602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MANDUKA matipesuvahend MAT RESTORE

MatipesuJoogatarbedMAN
Hind:
10.87 EUR

MAT RESTORE - matipuhastusvahend Mandukalt naturaalkummist matile (eKO, Superlite)

See on sertifitseeritud orgaaniline puhastusvahend mis sisaldab spetsiaalset eeterlike õlide segu mis aitab hoida joogamati puhta, desinfitseeritud ning värskelõhnalise.

Matipesuvahend on fosfaadivaba, biolagunev, ei sisalda alkoholi ega muid kuivatavaid aineid mis kahjustavad matti. Mat Restore sisaldab sidrunhapet kareda vee neutraliseerimiseks, positiivselt laetud katioonseid pindaktiivseid aineid mustuse ligitõmbamiseks ja sidumiseks ning eeterlikke õlisid antimikroobsete ja terapeutiliste omadustega.

Pudelis 24 cl.

Igapäevaseks puhastamiseks: pihusta ca 20 sortsu otse matile. Pühi niiske riidetükiga maha. Kuivata õhu käes.

Sügavpuhastus: pihusta ca 55 sortsu otse matile ja lase 3-5 minutit toimida. Kasuta niisket riidetükki et hõõruda mati pinda mustuse ja plekkide eemaldamiseks. Pühi puhta riidetükiga matt puhtaks ning kuivata õhu käes.

Manduka matipesuvahendid ei sisalda kahjulikke kemikaale ega toksilisi puhastusaineid. 100% biolagunev. Pudelid ise on valmistatud 25% tarbimisjärgsest taaskasutusplastist. Väike perefirma mis tarnib kasutatud eeterlikke õlisid osaleb ja toetab jätkusuutlikku põllumajanduslikku tootmist erinevates riikides.

Kogus: 24 cl, Gingergrass; Sidrunhein-Lavendel; Lavendel
Reklaambännerid