602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

MUMIJO

MumijoTerviseSN
Hind:
12.95 EUR

Mumijo - Shilajit – ekstrakt, 60 vegekapslit, 32,8 g

Mumio ehk teisiti tuntud kui Shilajit, Saljit või Shilajeet on ayurveda traditsioonis kõrgelt hinnatud kui rikkalik, puhas, vegetaarne mineraalikompleks.

Mumijo (Shilajit) harmoniseerib kõik doshad ehk kehaenergiad tüübid – Vata, Pitta ja Kapha. Mumio sisaldab puhastatud mineraalsavi/mäevaiku Kesk-Aasia rikkumata kõrgmäestikust. Mumijo tähendab sõna-sõnalt tõlkes „Mägede veri“ ja ka „Kivi Õli“. Aasia loodusteaduste kultuuris tuntakse Mumijod juba 2000 aastat. Tänapäevani ei ole looduslikku Mumijo moodustumise protsessi lõpuni uuritud. On aga teaduslikult tõestatud, et Mumijo vajab oma väljakujunemiseks väga erilisi tingimusi. Kõik paigad kus Mumijod leidub asuvad intensiivse päikese, väga puhta õhu ja väga spetsiifilise vegetatsioonispektrumi tingimustes. Oma algolekus sisaldab Mumijo üle 80 erineva mikro-ja makroelemendi, enam kui 10 asendamatut aminohapet ja erinevaid vitamiine. Selle rikkaliku toitainelise kompleksi tõttu on mumijo silmapaistev ayurveda toidulisand aktiivse elu tarvis.

Koostis:

250 mg Mumijo ekstrakti (ekstrakt suhtes 6:1), 100 % vegetaarse tselluloosi kapslites.

See Mumijo - Shilajit – on äärmiselt puhas, laboratoorselt tõestatud kvaliteediga toode mis omab kvaliteedimärgina "BDIH kontrollitud raskemetallide sisalduse osas".

Soovituslik annus: 2 x päevas 1 kapsel söögi ajal. 2 kapslit sisaldab 250 mg Mumijod. Soovituslikku annust mitte ületada!

The recommended daily dosage should not be exceeded.

Kogus ja nettokaal: 60 kapslit à 250 mg = 15 g.

Kogu nettokaal sh. kapslid: 60 capsules = 32,8 g.

 

 

 

Kogus: 60 vegekapslit, 32,8 g
Reklaambännerid