602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

NARAYAN ÕLI

NarayanOilAyurvedaSN
Hind:
6.95 EUR

NARAYAN OIL

Sõna Narayan tähendab rahu ja see sõna kirjeldab Narayan õli tõepoolest kõige paremini. See on lõdvestav massaazhiõli mis oma eeterlike õlide võimsa koosluse ning sügava läbitungimisvõime poolest sobib väga hästi kasutamiseks lihaste ja liigeste jaoks.

Yogi Bhajan soovitas Narayan õli toetamaks erinevaid nõudlikumaid joogaharjutusi.

Koostis:

Seesamiõli (Sesamum indicum), eeterlikud õlid: Nelk (Eugenia caryophylata), Eukalüpt (Eukalyptus globulus), Piparmünt (Mentha piperita) .

Pudelis: 29,5 ml.

KASUTUS (info Hari Singh webilehelt): Lisa 10 tilka õli soojale jalavanniveele ja leota jalgu 5 minutit. Siis mähi jalad külma ja märja rätiku sisse veel 5 minutiks – jalad tunnevad end seejärel „elus“, nooremana ja energilisemana.

Sama meetodi võib kasutada kõikjal kehal, kasutades jää-rätte. Hõõru kehapiirkond Narayan õliga sisse ja kata jäärätikuga. Õli tungib sügavale lihastesse – mõjudes hoopis uudsel moel.

MUU KASUTUS: Viiruste ja gripi hooajal, stressi leevenduseks kaela ja õlgade piirkonnas, stressi-peavalud – hõõru pisut õli kõrvade taha või meelekohtadesse (mitte näole!!), rahustav aroomiteraapia.

 

 

Kogus: 29,5 ml
Reklaambännerid