602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

JOOGAMATT EARTH

EarthYinYangSNjoogamatid
Hind:
29.95 EUR

JOOGAMATT YIN-YANG EARTH. See matt on absoluutselt toksilistest ühenditest prii, mati tootmine on keskkonnasäästlik. Tootmises ei kasutata ei ftalaate, tolueene ega raskemetalle. Ei sisalda PVC-d, lateksit ega looduslikku kummi. TPE- termoplastiline elastomeer - on hüpoallergiline, materjal koosneb süsinikust ja vesinikust. Tõeliselt kehasõbralik joogamatt.

Earth mati kärje-elemendid on loodud nii, et nad kompostimisel teatud aja jooksul kuumuse ja rõhu toimel lagunevad, jättes endast maha vaid vee ja muud biolagunevad koostisained. Tootmisprotsessi jäägid käideldakse ja võetakse taaskasutusse koheselt peale tootmist.

See uudne, patenteeritud TPE vaht annab hea pidavuse ja stabiilsuse, mida suurendab veel mati pealispinna struktuur. Kasutatud suletud kärje tehnoloogia üks peamisi omadusi on parem põrutuskindlus, mis aitab vähendada vigastusteohtu ja suurendada mugavust ka väga kõval pinnal. TPE materjali 3mm võrdub samaga mis tavamati 6mm. Ja earth matt on 6 mm paksune!

Earth matt on kergekaaluline ja mugav kaasa võtta, kaunimustrilise pealispinna ja ümarate nurkadega. Selle mustri haarduvust on testinud ekspertjoogid sadade joogatundide vältel.

Hügieen - suletud kärje struktuur takistab joogamati niiskuse imamist mistõttu matt on hõlpsasti puhastatav ja väga hügieeniline. Seetõttu on Earth matt ideaalne allergikutele, takistades ühest küljest bakterite ja seente vohamist ning olles teisalt täiesti PVC, lateksi ja kummivaba.

NB! Tehnilistel põhjustel eritab matt kasutamise alguses küllalt tugevat lõhna mis võib sensitiivseid inimesi häirida. See kaob mõningase kasutusaja jooksul.

MÕÕDUD: 183c x 60 cm  Paksus 6 mm

Pikkus: 183 cm
Suurus: laius 60 cm, paksus 6 mm
Värvus: Sinine-lilla; pruun-antratsiit; lilla-oranzh
Reklaambännerid