602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

NUMI "GOLDEN TONIC"

NumiGoldenTonic
Hind:
4.30 EUR

NUMI KULDNE TOONIK - KURKUM, SIDRUNMELISS, LAIM

NUMI – see vahva ettevõte lähtub oma tegevuses sellest, et kõik mis toodetakse peab olema tervislik, toitma inimest igal tasandil ning samas austama meie planeedi käekäiku.

NUMI omanikud on kunstnikud, maailmarändurid, tee-armastajad ja ennekõike õde-venda. Farmist teetassini osaleb nende teede valmistamise protsessis palju käepaare. NUMI-s väärtustatakse inimest igal sammul – nii õiglase kaubanduse printsiipe järgivail otsehangetele, põhjalikul tarneahela auditeerimisel kui ettevõtte kultuuri ja väärtuste viimisel iga osaleva inimese teadvusesse. Need oivalised orgaanilised teed jõuavad teieni otse õiglase kaubanduse aedadest, sest usume et inimesed peavad saama võrdväärset palka mis lubaks nende peredel õitseda.

GOLDEN TONIC / KULDNE TOONIK

Tõeliselt ülespoole tõstev segu kurkumist, sidrunmelissist ja kuivatatud laimist – need koos loovad tõelise maitsete tantsu: orgaaniline kurkum annab maise magususe ning mõrkjas tsitrus elavdab tajusid. Valmistatud vaid ehtsatest, orgaanilistest koostisainetest. Golden Tonic tee teeb sind värskeks ja elujõuliseks.

 

Kogus: 32 g, 16 teepakikest
Reklaambännerid