602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

OLIIVILEHE EKSTRAKT, SEVENTH WAVE

Oliivileheekstrakt7WTervise
Hind:
25.95 EUR

Läbi aegade on oliivipuu olnud suures hinnas. See on üks vanimaid kultiveeritavaid puid. Oliiviõli on tuntud oma tervislike omaduste poolest, ent oliivipuu lehel on erinev ja väga huvitav tervistavate omaduste kogum.

Oliivileht sisaldab muljetavaldaval hulgal koostisaineid (seni leitud enam kui 95), sh. bioflavonoide, fütotoitaineid ning võimsaid looduslikke antioksüdante. Enim tähelepanu väärib aga Oleuropein, mis on peamine toimeaine.

Oliivilehe ekstrakt on eriti soovitatav immuunsüsteemi tervise ning südameveresoonkonna süsteemile säilitamaks tervet vererõhku – kõik EFSA (Euroopa Toiduohutusamet) poolt tunnustatud väited.

Iga kapsel sisaldab standardiseeritud oliivilehe ekstrakti, mis annab 20% Oleuropeini (paljudes turulolevates toodetes ei ületa see 6%). See on terviklik, looduslik ekstrakt koos sünergiliste polüfenoolide ja bioflavonoididega. Puhas, looduslik, koos metsiku roosi ja mineraalidega. Täiesti kunstlike täiteainete ja sideainete vaba, seega vaba kõigist sagedastikasutatavatest potentsiaalsetest allergeenidest. Kui tarvitate vererõhurohtusid, siis jälgige vererõhu taste, kuna oliivileht aitab vererõhku looduslikult reguleerida.

Seniajani on oliivilehes leitud 98 erinevat toitainet, sh. vitamiinid, mineraalid, fütotoitained nagu polüfenoolid, flavonoidid, flavoonid, proantotsünadiinid, katehhiinid, isoflavoonid, glükosinlaadid, indoolid, isoprenoidid ja tokotrienoolid.

TOOTE INFO PAKENDIL

SEVENTH WAVE

Ei sisalda kunstlikke lisaaineid!

Oliivilehe Ekstrakt, 90 vegekapslit

Spetsialiseeritud toidulisandid. 100% puhas ja looduslik.

1 kapsel sisaldab:

Oliivilehe ekstrakt 300mg mis annab 60 mg Oleuropeiini, metskibuvitsamarja pulber 175mg, kolloidsed mineraalid 75mg. Kapsel – taimne tselluloos, vesi.

Kasutusjuhend:

Kuni 3 kapslit päevas koos toiduga või vastavalt arsti soovitustele. Vajaduse korral võib doosi suurendada. Kui tarvitate vererõhuravimeid ning kasutate toidulisandit pikaajaliselt, tuleks vererõhu taset kontrollida. Raseduse ajal tarvitada ettevaatlikult, konsulteerides esmalt arstiga. Väga tundlikud inimesed võivad alustada toidulisandi tarvitamist järk-järguliselt, alustades 1 kapslist päevas ning suurendades tasapisi doosi. Kui olete arstliku järelevalve all, rase või imetate beebit, konsulteerige enne tarvitamist oma arstiga. NB! Toidulisandid ei asenda täisväärtuslikku toitumist!

Säilitamine:

Hoida jahedas, kuivas kohas lastele kättesaamatult. Parim enne – vt. purgi põhja alt.

Toodetud Ühendkuningriikides, GMP tagatud

www.seventhwavesupplements.com

0044(0)1892 513782

Seventh Wave Supplements Ltd

PO Box 438, Tunbridge Wells, TN2 9NR

 

 

Reklaambännerid