602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

PRAANAMATT "ECO"

PranamatEcoMatidAdvaita
Hind:
81.95 EUR

PRAANAMATT ECO lõdevstumiseks, eneseraviks ja mediteerimiseks. Mati valmistamisel on kasutatud nõelravi ja punktmassaazhi põhimõtteid.

Praanamatt ECO on mõeldud lihasspasmidest vabanemiseks, valu leevendamiseks ja stressi vähendamiseks. Suurepärane vahend kiireks ja kosutavaks puhkuseks. Sobib ideaalselt lõdvestumiseks pärast sporti, fitness treeinguid, lõõgastumiseks ja mediteerimiseks jooga ja pilatese praktiseerijatele.

Mati lootoslille kujulised õied stimuleerivad närvilõpmeid, parandavad vere-ja lümfiringet. Selline reflektoorne stimulatsioon vabastab hea tunde hormooni endorfiini, mis leevendab valu ja toob heaolutunde.

Matt on valmistatud 100% orgaanilistest materjalidest: lina, puuvill, kookoskiud. Praanamatt ECO-l on 221 mesilaskärjena paiknevat lootoslilleõit, igaühel 25 teravat kroonlehte.

Lootoslilled: 100% põrutuskindlast polüstüreenist (HIPS). Täitematerjali kate 100% linane või puuvillast. Täitematerjal on 100% kookoskiududest.

Täpsem tootekirjeldus, kasutusvõimalused ja erinevad kavad, illustratiivsed pildid  ja tööpõhimõte sisaldub pakendisolevas väikeses eestikeelses brozhüüris.

Kogus: 221 lootosõit
Suurus: 45 x 73 cm
Värvus: Türkiissinine naturaallinasest põhjal
Reklaambännerid