602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

PROlite SEASONAL, "SPARK"

PROliteLtdMatidMAN
Hind:
71.95 EUR

MANDUKA PROlite joogamatt on õhem ja kergem alternatiiv mustale matile; inimestele, kes vajavad Black PRO matist kergemat, samuti null-raiskamise põhimõttel toodetud ja kehale ohutut PVC matti ületamatu kvaliteedi ja mugavusega. Nagu suur vend Black Mat PRO nii on ka PROlite märksõnaks suurepärane sooritus. Hot Yoga ja Vinyasa Flow entusiastide lemmikmatt. Erinevalt mustast matist on värvivalik laiem ning kvaliteet sama hea.

ANDMED (tootjalt):

Kaal 1,8 kg, mõõdud 61 cm x 180 cm x 5 mm

Jätkusuutlik joogamatt - null raiskamist!

Kõrge sooritustaseme jaoks kergekaalulisemas formaadis

Ületamatu kestvus ja pikaealisus

Libisemiskindel, ent samas ka higiniiskena mittekleepuv

OekoTex sertifitseeritud, mürkemissioonidevaba tootmine

Eluaegne garantii (see on tootjapoolne garantii, garantiiga seotud küsimustes palun pöörduda otse tootja poole)!

Kõrge tihedusega amortisatsioon annab võrreldamatu kogemuse tõsisele joogaentusiastile, väga hea liigeste kaitse, kasutatav erinevatel pindadel (vaip, tsement, kõva laudpõrand).

Riidesarnane pinnaviimistlus libisemise takistamiseks, isegi kerge higistamise korral.

Suletud-kärje pind mis takistab niiskuse ja higi imbumist matisse ning nii bakterite vohamist.

Kaubamärgiga kaitstud täpi-mustriline põhi libisemise takistamiseks.

Välja töötatud jätkusuutlikkuse põhimõttel - materjal ei kooru, murene ega luitu, pikaealisus vähendab jäätmete tekitamist, eluaegne garantii kulumise ja rebenemise vastu, kasutades läheb paremaks! Oeko-Tex sertifitseeritud tootmine toksiliste emissioonideta.

HOIDMINE:

Rulli matt kokku nii, et riidesarnane pind (pealmine pool) jääb väljapoole - see hoiab mati nurgad praktika ajal lamedad.

SISSETÖÖTAMINE:

PROlite matt on ostes kaetud õhukese kilega - mis teeb mati ka libedaks. PROlite joogamati pinnatekstuur paraneb kasutamisega - mati kasutajad on leidnud, et parim moodus oma joogamatt sisse töötada on kasutada matti igapäevaselt. Teine trikk on raputada matile jämedat meresoola, küürida see käsnaga maha ning kuivatada päikesepaistel õhu käes. Mati sissetöötamine võib võtta vähem või rohkem aega ning on vältimatu ja vajalik mati pinna omaduste parandamiseks. Varu selleks pisut kannatlikkust ja saad endale väga hea sõbra!

PUHASTUS:

Tootja poolt soovitatud vahend on Manduka Mat Renew või siis mistahes mittelahustav majapidamisvahend ning niiske lapp või käsn. Riputa värskes õhus päikese kätte kuivama.

NB! ÄRA PANE MATTI PESUMASINASSE! ÄRA LOPUTA MATTI VEES, VOOLIKUGA, VANNIS, EGA DUSHI ALL! ÄRA KASUTA TOLMUIMEJAT! LASE ALATI ENNE KOKKURULLIMIST ÄRA KUIVADA! ÄRA PAKI MATTI TEISITI KOKKU, KUI AINULT RULLI!

 

 

 

Värvus: SPARK
Reklaambännerid