602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

ROHELINE MATCHA TEE

GreenMatchaTeedSN
Hind:
18.95 EUR

GREEN MATCHA

Matcha on kõrgelt hinnatud Jaapani roheline tee, mis on jahvatatud väga peeneks pulbriks ning mis on traditsiooniliselt kasutuses Jaapani teetseremooniatel. Matchal on erkroheline värvus ja pehme, magus rohelise tee mekk. Matcha sisaldab rikkalikult katehiine, karoteene ja kiudaineid ning vitamiine A,B,C ja E.

Matcha on üks hinnalisemaid rohelisi teesid. Kaitsmaks Matcha tee väärtuslikke koostisaineid ei tohiks teele kallata keevat vett. Tee karp tuleb hoolikalt ja tihedalt sulgeda peale avamist ning hoida jahedas ja kuivas kohas.

Matcha tee avastati meditatsioonijoogina munkade poolt juba üle 800 aasta tagasi. Kui sul on vahel vaja väesüsti, siis matcha on sulle just õige asi. See on tõeline väe“pomm“, väga tervislik, vitamiinirikas, mineraalide ja kiudainete rikas.

Ayurveggie Organic Matcha Green õrn käsitlemine on näha tee värskes rohelises värvis. Orgaaniline toode, tipp- kvaliteet !

VALMISTAMINE:

Traditsiooniliselt asetatakse Matcha kausikesse 1 kuni 2 grammi Matcha pulbrit, kallatakse üle 60 kuni 100 ml kuuma veega ning klopitakse Matcha-luuakesega kuni tee vahutab. NB! Vesi ei tohi olla kuumem kui 80 kraadi ja vesi ei tohi olla ka liiga kare.

Soovitus: Muidugi võid Matcha pulbri ka lihtsalt õigel temperatuuril veega üle kallata, et saada hõrk rohelise tee nauding. Külmana sobib Matcha ideaalselt kokteilidesse ja on suurepärane energetiseerija.

Ayurveggie Green Matcha, sertifitseeritud orgaaniline, netokaal 50g, plekk-karbis.

 

 

Kogus: 50g, plekk-topsis
Reklaambännerid