602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

SEL DE GUERANDE

SeldeGuerandeTervise
Hind:
4.49 EUR

Sel de Guerande (Keldi sool)

Maitse üle ei vaielda – kuid uskuge, see on "maailma parim sool"!

Sel de Guerande – Guerande sool - gurmaanide, terviseteadlike inimeste ning nimekate prantsuse tippkokkade ja restoranide lemmik.

100% looduslik, käsitsikorjatud sool kuulsatelt Terre de Sel (tõlkes „Soola Maa“) soolaväljadelt Bretagne piirkonnas Prantsusmaal, mis on kuulutatud prantslaste rahvuslikuks aardeks.

Rafineerimata, pesemata, valgendamata ja absoluutselt lisanditevaba ookeanisool, mida on rikastanud ja kuivatanud vaid päike ja tuul ning toitnud Atlandi ookean ning mis sisaldab endas kõiki tõelise soola kasulikke omadusi.

Sel de Guerande soolas on säilinud ookeaniveele iseloomulikud mineraalid ja makroelemendid (ookeanivees on neid 92!), kusjuures inimese füsioloogia jaoks ülimalt sobivas vahekorras ja kogustes. Naturaalse mineraalidesisalduse ning magneesiumisoolade tõttu on sool hallika värvusega ja niiske. Soolakristallid on looduslikule soolale iseloomulikult kuubikukujulised.

Sel de Guerande soola on kõige parem säilitada kuivas, jahedas ja pimedas, peale avamist savi-või kivinõus – sest looduslik soola tahab hingata!.

 

Kuulsad prantsuse Le Guerandais soolad on:

• 100% looduslikud, orgaanilised, rafineerimata, pesemata, valgendamata, käsitsikorjatud, 100% lisaainetevabad ning sisaldavad kõiki mineraale ja mikroelemente mis sisalduvad ookeanivees (84), rohke magneesiumisisaldusega;

• Tunnustatud Nature & Progres - Euroopa suurima tarbijate huvide ja tervise eest seisva organisatsiooni ning orgaanilise põllumajandustoote garanteerija poolt (asendab A.B. märgist soolal – mida ei loeta põllumajandustooteks)

• Sel de Guerande ja Sel de Fleur kannavad Euroopa Liidu Kaitstud Geograafilise Indikatsiooni tähist (PGI)

• Sel de Guerande Label Rouge kannab kõrgeimat kvaliteedimärgist, mis viitab rangele ametliku sertifitseerimisasutuse CERTIPAQ kontrollile

• ISO 9001 ning IFS (International Food Standard) sertifikaadid

• Prantsuse tippkokkade, tipprestoranide ning mitmete toitlustusega seotud erialaliitude tunnustatud lemmik

Reklaambännerid