602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

SHAKUNTAL ÜRDISAVI

ShakuntalKehahooldusSN
Hind:
4.95 EUR

Ayurveda terviseõpetuse kohaselt on Kapha kehaenergia vastutav kehavedelike eest kehas. Rasvaladestused võivad samuti tavapärasest enam koguneda Kapha energia domineerides.

Shakuntal, ayurveda ürdi-mineraalne kehapuhastaja on mõjus segu 23 erinevast taimest looduslikult mineraaliderohke savi baasil. Peenestatud ürdid sisaldavad ingverijuure pulbrit, sandlikoore pulbrit, lagritaspulbrit, triphalat, mango-ingveri juurt jt taimi, mis on valitud nende kootavate ja puhastavate omaduste põhjal. Kootav toime mobiliseerib rakkude ainevahetuse ning aitab välja viia liigsed vedelikud, mida keha talve jooksul on hoidnud. Savi, mida tuntakse Indias "mulani matta" nimetuse all, on vett neelavate omadustega ning antiseptilise toimega.

Kevadel on kuiv massaazh Shakuntaliga puhastamise eesmärgil väga hea. Väiksematel kehapiirkondadel omab Shakuntali mask või märg kompress sügavat poore puhastavat ja nahka pinguldavat toimet. Ideaalselt sobiv rasusele nahale.

Muude kasutuste kõrval soovitavad ayurveda tekstid massaazhi higistavale kehale - näiteks peale treeningut. Higi ja mustus imenduvad ürdisavisse, poorid avanevad ja puhastuvad ning nahk hõõrutakse puhtaks kuivanud ja surnud nahaosakestest. Sarnaselt võib Shakuntali kasutada seebi asemel pärast õlimassaazhi või osana regulaarsest puhastusrutiinist. Pärast korralikku hõõrumist Shakuntaliga tundub nahk siidpehme ja värskendavalt puhas.

Koostis:

Armenien bole (Multani savi) peenestatud ürtidega ja puukoorega: Vetiveria Zizanoides, Hemidesmus indicus, Callicarpa macophylla, Aegle marmelos, Baccopa monnieri, curcuma amada, Cynodon dactylon, Cyperus rotundus, Eclipta alba, Emblica ribes, Syzigium cuminii, Ficus bengalensis, Glycyrrhiza Glabra, Hedychium spicatum, Adhatoda vasica, Rheum emodi, Santalum album, Symplocos racemosa, Terminalia belerica, Zingiber officinalis, Acorus calamus, Emblica officinalis, Azadirachta indica, Psoralea coylifolia.

Kogus: 50g
Reklaambännerid