602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

SHANTI SPIRIT SHEA VÕI KANEPI JA LAVENDLIGA

SHANTISheaButterHempCosmSN
Hind:
20.95 EUR

SHANTI SPIRIT SHEAVÕI KANEPI JA LAVENDLIGA

Shanti Spirit orgaaniline Shea või Kanepi & Lavendliga on rahustav näo-ja kehahooldus kogu perele - käsistsi valmistatud imelise lõhna ja pehmusega toode looduskosmeetika täiesti eriliste toodete valmistajalt SHANTI SPIRIT, Prantsusmaalt Provencist.

Selle aromaatse võide väärtuslikud koostisained kaitsevad nahka külma, tuule ja päikese mõjutuste eest. Rahustav lavendliessents Provencist tekitab lõdvestuse ja heaolutunde. Shanti Spirit orgaaniline Sheavõi Kanepi & Lavendliga niisutab nahka ja takistab nahaärrituste teket. Sobib nii päevaseks kui öiseks hoolitsuseks igas vanuses inimestele.

”Avastasin Shanti Spirit tooted enda jaoks 10 aastat tagasi ja sellest ajast peale kibelen ma ikka ja jälle Prantsusmaale, et hankida endale korraga aastane varu nendest tõeliselt imelistest, nahka toitvatest ja hellitavatest looduslikest eeterlike õlidega kombineeritud toodetest. Aga ennekõike hindan ma seda, kui rohke armastuse ja hoolitsusega need tooted on valmistatud – see on just nii kuidas tuleks meie keha kohelda!“

- Angelika Baumbach, Mirabai Ceiba

Koostisained INCI:

Butyrospernum parkii*, Cannabis sativa oil*, Olea europaea*, Cera alba*, Lavendula hybrida oil*, Linalool**, Limonene**. 

Koostis:

Sheavõi*, Kanepiõli*, Jojobaõli*, Mesilasvaha*, eeterlik lavendliõli*, Linalool**, Limonene**.

* Tärniga tähistatud koostisained pärinevad orgaanilisest põllumajandusest ja on üksikult sertifitseeritud. Tootja Shanti Spirit ja kogu toode tervikuna on hetkel läbimas sertifitseerimisprotsessi – seepärast ei saa seaduslikus tähenduses omistada veel tootele „orgaanilise toote“ nimetust.

** Osa looduslikust aroomiõlist (lavendli eeterlikust õlist)

Purgis: 100 g.

 

Kogus: 100g
Reklaambännerid