602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

SHANTI SPIRIT SHEA VÕI ROOSI JA ARGAANIÕLIGA

SHANTISheaButterRoseCosmSN
Hind:
21.95 EUR

SHANTI SPIRIT Orgaaniline Sheavõi Roosi- ja Argaaniõliga on rikkalik näo ja kehahoolitsus, käsistsi valmistatud imelise lõhna ja pehmusega toode looduskosmeetika täiesti eriliste toodete valmistajalt SHANTI SPIRIT, Prantsusmaalt Provenceist.

Toote väärtuslikud koostisosad niisutavad nahka ning aitavad muuta naha elastseks ja sametiseks. Roos ja Argaan annavad erilise heaolutunde sinu kehale ja näole. Sobib nii päevaks kui öiseks hoolitsuseks kõikidele nahatüüpidele.

”Avastasin Shanti Spirit tooted enda jaoks 10 aastat tagasi ja sellest ajast peale kibelen ma ikka ja jälle Prantsusmaale, et hankida endale korraga aastane varu nendest tõeliselt imelistest, nahka toitvatest ja hellitavatest looduslikest eeterlike õlidega kombineeritud toodetest. Aga ennekõike hindan ma seda, kui rohke armastuse ja hoolitsusega need tooted on valmistatud – see on just nii kuidas tuleks meie keha kohelda!“

- Angelika Baumbach, Mirabai Ceiba

Koostisained INCI:

Butyrospernum parkii*, Argania spinosa*, Sidmondsia chinensis*, Cera alba*, Pelargonium graveolens, Citronnellol**, Geraniol**, Linalool**.

Koostis:

Shea või*, Argaaniõli*, Jojobaõli*, Mesilasvaha*, Roosgeraanium, Citronnellol**, Geraniol**, Linalool**.

* Tärniga tähistatud koostisained pärinevad orgaanilisest põllumajandusest ja on üksikult sertifitseeritud. Tootja Shanti Spirit ja kogu toode tervikuna on hetkel läbimas sertifitseerimisprotsessi – seepärast ei saa seaduslikus tähenduses omistada veel tootele „orgaanilise toote“ nimetust.

** Osa looduslikust aroomiõlist (geraanium roosi eeterlikust õlist)

Purgis: 100 g.

Sisaldab lisatesterit mis on pakendatud kaunisse juveelikotikesse.

 

Kogus: 100g
Reklaambännerid