602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

YOGITOES rSKIDLESS matirätt

YogitoesMANMatirätid
Hind:
47.95 EUR
31.95 EUR

YOGITOES rSkidless

YOGITOES ja MANDUKA on nüüd üks!

Ülimalt suure niiskusimavusega matirätt, annab hügieenilise kattepinna joogamatile, pakkudes samas libisemistakistust. Silikoonist mummud annavad veelgi libisemistakistust juurde. Lihtne hooldada ja suurepärane kasutamiseks joogastuudios, rendimattidel. NB! Võib anda algul värvi -erksamate toonide puhul! (vt hooldus).

ANDMED:

61 cm lai, 172,7 cm pikk, kaal 600g

• rSkidless® Yoga Towel on valmistatud 8 taaskasutatud plastikpudelist, 50% taaskasutatud polüester, 40% uus polüester, 10% nailon

• 100% silikoonist „mummud“

• Täpikesed mis haarduvad nii et libisemist ei teki™ – patenteeritud disain

• Püsib paigal nii matil, põrandal kui vaibal

• Suurepärane reisiks

• Kasutatud värvained on raskemetalli/azo/tina vabad

Hooldus (NB!):

NB! Pese matirätti vastavalt instruktsioonile mitu korda eraldi enne esimest kasutust, et eemaldada liigne värv. Võib värvi anda ka hiljem! Ettevaatust heleda mati ja riietega!

Masinpesu koos sarnaste värvidega. Sügavamad värvid võivad alguses vajada mitmekordset, eraldi pesu et kõrvaldada liigne värv. Masinkuivatus madalatel pööretel või riputada kuivama. Mitte pleegitada. Mitte kasutada kuivatuslinu, kanga pehmendajaid ega ka pesuaineid mis sisaldavad pehmendeid – need ained muudavad matiräti libedaks! Kuna osa värvi võib eralduda ka peale esmast sissetöötamispesu, siis kasuta heledate riiete ja heleda mati puhul ettevaatlikult!

Ära rulli niisket rätti koos matiga kokku!

Aseta matirätt täpikesed allapoole ehk täpipind vastu matti, vaipa, pilates-masinat või fitness seadet.

Osad kasutajad alustavad kuiva Skidless rätiga, teised eelistavad kergelt niisutatud rätti nendest kohtadest, kuhu toetuvad käed-jalad.

Asanad:

Saab kasutada kõikide asanade, sh. Surya Namaskar puhul.

Pese eraldi enne kasutamist – rätid võivad algul anda värvi (see johtub sellest et kasutatud on raskemetalli/azo/tina vabasid värvaineid).

 

Pikkus: 172,7 cm
Suurus: Laius 61 cm
Värvus: Seaglass; Shore; Groovy Sensation; Peacock; Tarrin
Reklaambännerid