602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

AYUS TAILA

AyusTailaKehahooldusSN
Hind:
11.95 EUR

AYUS TAILA

Regulaarne suu puhastamine Ayurveda Taila õliga on efektiivne abinõu jääkide ja toksiinide eemaldamiseks kehast, mis võivad öösel eriti just suus akumuleeruda.

Juba tuhandeid aastaid tagasi mainiti klassikalises ayurveda tekstis Charaka Samhita suu hooldust spetsiaalse ayurveda õliga (Sutrasthan 5, 78-80):

"Suu puhastamine Ayus Taila õliga hoiab ära kurgu ja huulte kuivamise, kaitseb hambaid lagunemise eest ning tugevdab igemeid. Ayus Tailam annab meloodilise hääle ning tugevdab lõuapära, voolib nägu, parandab maitsetaju ning toidu nautimist.“

Cosmoveda Ayus Taila suuõli on valmistatud seesamiõli baasil, kompleksse, mitmepäevase protseduuri vältel lisatakse erinevaid ürte ja vürtse. Nii omandab Ayus Taila ürtide peened omadused ning kannab need suu limaskesta sügavamatesse kihtidesse kus nad oma täieliku mõju avavad.

Kasutamine:

Võta 1-2 supilusikatäit Cosmoveda Ayus Taila suuõli ning loputa sellega suud 2-3 minutit. Vasakult paremale ime, näri, loputa, tõmba ja kurista suuõli, siis ka üles ja alla, tõmba õli ka igast küljest läbi hammaste. Ära neela õli alla, vaid sülita see välja nii et lahustunud jäägid ja toksiinid ei liiguks tagasi kehasse. Tee seda protseduuri regulaarselt igal hommikul enne hambapesu.

Koostis(INCI):

Sesamum indicum seemne õli, Acacia Farnesiana taimne ekstrakt, Cinnamomum camphora taimne ekstrakt, Eugenia caryophyllus seemne ekstrakt, Luvunga Scandens taimne ekstrakt, Myrica Nagi taimne ekstrakt, Cyperus rotundus taimne ekstrakt, Cinnamomum Zeylanicum puu ekstrakt, Mesua Ferrea taimne ekstrakt, Ficus bengalensis taimne ekstrakt, Caesalpinia Sappan taimne ekstrakt, Nelumbium Speciosum õie ekstrakt, Myristica fragrans taimne ekstrakt, Woodfordia fruticosa taimne ekstrakt.

Selle õli tooraine tuleb Cosmoveda maheprojektidest Sri Lankalt ning õiglasest kaubandusest.

Pudelis: 100 ml, klaaspudel.

 

Kogus: 100 ml
Reklaambännerid