602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

CD "LOVINGLY" Gurudass Kaur

Hind:
16.20 EUR
7.00 EUR

LOVINGLY

Tõesti suurepärane plaat! See CD sisaldab lisaks 84 minutile parimale mantra ja loitsimismuusikale (sh mõned väga erilised „hitid“) ka 28-lehelise värvilise raamatukese – nagu väikese joogaraamatu – kus on kõik mantrad ja liikumismeditatsioonid, „taevased suhtlused“ – see kõik selgitustega 5 keeles (inglise, saksa, prantsuse, itaalia ja hispaania).

Muusika on lihtsalt suurepärane! Gurudass Kaur on joogaringkondades väga hästi tuntud kui andekas laulja, muusik, helilooja ning kogenud joogaõpetaja ja õpetajate koolitaja. Tema eelmised plaadid koos Gurudass Singhiga „Circle of Light“ või „Longing to Belong“ on maailmas Kundalini muusika müügihitid.

Tema viimane plaat „Enchanted“ jääb juba aastate taha ning nüüd on Gurudass Kaur solo-artistina tagasi muljetavaldava „Lovingly“ plaadiga. Esmakordselt saadavad teda ansambel Mardana muusikud, kes andsid plaadile mitmeid imeliselt loomingulisi ja mitmekülgseid muusikalisi ideid, olles samas ka plaadi salvestamise ja tootmise eest vastutavad.

Selle koostöö tulemuseks on imetlusväärne segu erinevatest mantratest ja loitsudest, mis ulatuvad rahulikust ja lõdvestavast sissepoolesuunatud paladest düünamiliste, rütmiliste ja tantsuliste paladeni välja.

Enamus muusikapalasid hargneb lahti aeglaselt ja samm-sammult, pakkudes palju üllatusi ja tippe, nii et isegi peale paljusid kuulamisi leiab sealt ikka midagi uut. Me saame kogeda rohkelt erievaid instrumente nagu tablad, harmoonium ja dholak ning erinevaid kitarre, piaanosid, klahvpille ja viiulit kuni tšellode, oboe ja klarnetini välja.

Plaadi teiseks tugevaks küljeks on vokaalne vägi, mis omandab koorides erinevaid värvinguid, paelub soolo või hüüa-vasta stiilis laulmisega, moodustades uskumatu hingestatuse ja kiirguse.

Kaks väga dünaamilist pala Pavan Guru ja Ong Kar Nirankar on kui verstapostid Kundalini jooga muusikamaailmas – raske on leida sellist väge, rütmi ja sügavust mujal. See on rõõmu ja tähistamise ilutulestik kõige kõrgemal tasemel ning loob täiesti uue helistandardi.

Rahulikumate palade sügavus, sensitiivsus ja armastus puudutavad südant ja hinge, rahustavad meelt ning tõstavad meid üles õdusasse, tervendavasse ja sisemisest rõõmust tulvil ruumi, kus meditatsioonist ja lõdvestusest saab ainulaadne kogemus.

Iga mantra tuleb koos spetsiaalse liikumis-meditatsiooniga, „taevaste suhtlustega“. Plaadiga kaasasolev 28-leheküljeline raamatuke selgitab igat mantrat ja meditatsiooni 5 eri keeles, juhatades meid pilthaaval läbi kogu teekonna. Koos raamatukesega on see CD unikaalne jooga-kaaslane mis sobib nii kuulamiseks, kaasalaulmiseks, mediteerimiseks ja lõdvestumiseks nii kodus kui ka joogaõpetajatele.

Palad:

• EK Ong Kar Sat Gurprasad (16:32)

• Light of the Soul (12:35)

• Pavan Guru (13:29)

• Ra Ma Da Sa (15:57)

• Wahe Guru (13:46)

• Ong Kar Nirankar (11:53)

 

Reklaambännerid