602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

KUMKUMADI ILUÕLI, NIMI

KumkumadiIluõliSN
Hind:
18.40 EUR

Kumkumadi Thailam on iidse, 16 väärtuslikku ayurveda koostisainet sisaldava retsepti järgi valmistatud traditsiooniline iluõli, milles põhikomponendiks on safran. Safranikrookusest saadav maitseaine safran annab nahale loomuliku kuldse sära. Kumkumadi Thailam iluõli koostisainete hulka kuuluvad näiteks jasadbhasma, ayurveda päikeseblokk, mis kaitseb nahka tumenemise ning kahjustavate päikese UV kiirte eest; samuti lootos, sandel ja vetiver mis aitavad vähendada peente kortsude ilmumist ning naha lõtvust. India punavärvik ja Banyan puu aitavad heledamaks muuta akne armistumisest nahale jäänud pruune laike ning muid nahalaike. Lagrits aga aitab kaitsta kahjustustealti nahka bakterite ja saastavate ainete toime eest. Usira aitab parandada jumet ning sandlil on nahale jahutav toime, vähendades higistamist ning parandades naha toonust.

Üldises plaanis vähendab Kumkumadi thailam tumedaid laike ja nahakahjustusi ning muudab tumeda päevituse heledamaks. Lisaks headele vananemisvastastele omadustele hoiab Kumkumadi õli ära ka seente ja bakterite infektsioonid. Oma heade vananemisvastaste omaduste tõttu sobib hästi öökreemi asendajaks. Kumkumadi thailam õli kasutatakse ka mitmetes näomaskides ning tal on suurepärane ergastav toime nahale.

Kasutusõpetus: Pese nägu ja patsuta kuivaks. Masseeri nägu 10-15 tilga thailam õliga. Jäta siis 15 minutiks näole ning pese maha. Parima tulemuse saavutamiseks hoia õli näol kauem.

Koostis: Põhikomponent Kesara (safran), Manjishta (Rubia cordifolia), Daru haridra (Cocinum fenestratum), usira, laksha, kaliya, chandana, padmaka, padmakesara, nyagrodhapada, jasadbhasma, nilotpala, pattanga, ajakshira, Taila

Kogus: 50 ml
Reklaambännerid