602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

NEEMILEHE TINKTUUR

NeemileheTinktuurKosmSN
Hind:
6.95 EUR

NEEMILEHE TINKTUUR

Teadaolevalt on ürdipõhised koostisained ja maitsed ühed kõige tõhusamad ja tasakaalustatumad. Omaette silmapaistvaks taimeks on India neemipuu Antelaea azadirachta.

India neem pakub meile erinevaid väärtuslikke bioloogilisi koostisaineid mis on kasutusel olnud juba aastatuhandeid.

Selle toote valmistamisel on kasutatud vaid parima kvaliteediga tooret. Sünteetilisi petrokemikaalipõhiseid koostisaineid on täielikult välditud, nagu ka sünteetilisi säilitusaineid, lõhnaaineid, värve ning geneetiliselt muundatud tooret (ensüümid jms). Seetõttu on toode ka allergikutele sobilik.

Neemilehe tinktuur on saadud külmpressi meetodil alkoholi baasil, jahvatatud neemilehtedest mis pärinevad kontrollitud orgaanilisest kasvatusest. Toode sobib väga erinevateks kasutuseesmärkideks ning on ka toimeaineks erinevates kosmeetikatoodetes (seebid, shampoonid, tooted loomadele jms).

Koostis: alkohol, vesi, neemilehed kontrollitud mahekasvatusest.

Pudelis: 100 ml

LISALUGEMIST: NEEMI KASUTUS AYURVEDAS

Neem on olnud ayurvedas laialdaselt kasutusel. Taime sanskritikeelne nimetus Arishtha tähendab „haiguse leevendaja). Neemi olulisust on tunnistanud ka USA Rahvuslik Teaduste Akadeemia oma 1992 avaldatud raportis „Neem – puu mis lahendab globaalseid probleeme“.

Neemipuu eri osadest on eraldatud üle 135 ühendi ning avaldatud on palju erinevaid ülevaateid nende keemiast ja struktuurist.

Neemiühendite bioloogiline toime on põletikuvastane, artriidivastane, antipüreetiline, hüpoglükeemiline, maohaavandite vastane, spermitsiidne, seentevastane, antibakteriaalne, diureetiline, malaariavastane, vähivastane, immuunsust moduleeriv., jne.

Erinevaid neemipuu osi on traditsioonilises ayurvedas kaua kasutatud. Neemiõli ja koore ning lehtede ekstrakte on kasutatud terapeutiliselt rahvameditsiinis leproosia kontrollimiseks, soolenugiliste vastu, hingamisteede probleemide, kõhukinnisuse vastu ning üldise tervise toonikumina. Tema kasutamine reuma, süüfilise ja haavandite vastu on samuti dokumenteeritud. Neemiõli on leidnud kasutust erinevate nahapõletike korral. Neemipuu koor, lehed, juured, õied ja viljad koostoimes on olnud kasutuses verehaiguste, sapijuha hädade, sügelemise, nahahaavandite, põletustunde jms ravis.

NB! Ülaltoodud info ei ole ravialane teave ega ole mõeldud kasutamiseks erinevalt arsti ettekirjutisest!

 

Kogus: 100 ml
Reklaambännerid