602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

NEEMIÕLI KÜLMPRESS

NeemiõliKosmSN
Hind:
7.95 EUR

NEEMIÕLI

Teadaolevalt on ürdipõhised koostisained ja maitsed ühed kõige tõhusamad ja tasakaalustatumad. Omaette silmapaistvaks taimeks on India neemipuu Antelaea azadirachta.

India neem pakub meile erinevaid väärtuslikke bioloogilisi koostisaineid mis on kasutusel olnud juba aastatuhandeid.

Selle toote valmistamisel on kasutatud vaid parima kvaliteediga tooret. Sünteetilisi petrokemikaalipõhiseid koostisaineid on täielikult välditud, nagu ka sünteetilisi säilitusaineid, lõhnaaineid, värve ning geneetiliselt muundatud tooret (ensüümid jms). Seetõttu on toode ka allergikutele sobilik.

Neemiõli on saadud eriti õrnal külmpressmeetodil kus temperatuurid jäävad alla 40 kraadi. Seetõttu säilitavad mitmed väärtuslikud koostisained nagu azadirahtiin, nimbiin ja salanniin oma efektiivsuse. See kõrgekvaliteediline, mittekuivatav õli on tuntud oma kõrge kosmeetilise väärtuse poolest – eriti just nahale kuivuse ning keskkonna kahjustava toime poolt tekitatud probleemide leevendamisel.

Puhas, lahjendamata neemiõli on tugeva lõhnaga ning seda tuleks kasutada äärmiselt väheses koguses. Õli kasutatakse kosmeetilistel eesmärkidel ning eelkõige erinevate probleemsete konditsioonide leevendamiseks. Kui soovitakse õli kasutada igapäevaselt siis on soovitatav kasutada õli muude õlide ja looduslike lisaainete tasakaalustatud koosluses ühe komponendina. Bioloogiliselt aktiivsete koostisainete sisalduse tõttu on õli suurepärane kasutamiseks nii erinevatel naha toetamise ja hoolduse eesmärkidel ning ka erinevates sääskede, kärbeste ja muude tüütute lendavate putukate tõrjumiseks mõeldud vedelikes koostisainena.

 Pudelis: 100 ml 

 

LISALUGEMIST: NEEMI KASUTUS AYURVEDAS

Neem on olnud ayurvedas laialdaselt kasutusel. Taime sanskritikeelne nimetus Arishtha tähendab „haiguse leevendaja). Neemi olulisust on tunnistanud ka USA Rahvuslik Teaduste Akadeemia oma 1992 avaldatud raportis „Neem – puu mis lahendab globaalseid probleeme“.

Neemipuu eri osadest on eraldatud üle 135 ühendi ning avaldatud on palju erinevaid ülevaateid nende keemiast ja struktuurist.

Neemiühendite bioloogiline toime on põletikuvastane, artriidivastane, antipüreetiline, hüpoglükeemiline, maohaavandite vastane, spermitsiidne, seentevastane, antibakteriaalne, diureetiline, malaariavastane, vähivastane, immuunsust moduleeriv., jne.

Erinevaid neemipuu osi on traditsioonilises ayurvedas kaua kasutatud. Neemiõli ja koore ning lehtede ekstrakte on kasutatud terapeutiliselt rahvameditsiinis leproosia kontrollimiseks, soolenugiliste vastu, hingamisteede probleemide, kõhukinnisuse vastu ning üldise tervise toonikumina. Tema kasutamine reuma, süüfilise ja haavandite vastu on samuti dokumenteeritud. Neemiõli on leidnud kasutust erinevate nahapõletike korral. Neemipuu koor, lehed, juured, õied ja viljad koostoimes on olnud kasutuses verehaiguste, sapijuha hädade, sügelemise, nahahaavandite, põletustunde jms ravis.

 NB! Ülaltoodu ei ole ravialane teave ega ole mõeldud toote kasutamiseks arsti ettekirjutusest erinevalt!

Kogus: 100 ml
Reklaambännerid