602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

OHLI KEHAÕLI

Ohlikehaõli
Hind:
29.90 EUR

Tridoshic Treat – ajurveeda kehaõli, kõigile kehatüüpidele 100 ml

Ajurveedast inspireeritud kehaõli. OHLI ajurveda terapeut Hari 20. aastase tööpraktika kogemus segatuna India ja Euroopa parimate orgaaniliste koostisosadega millele on lisatud kapaga head karmat.

Toote omadused:

See viie elemendi kooslust hõlmav botaaniline taimede segu on loodud su kõigi doshade heaoluks, naha toitmiseks, vaimse tasakaalu abiliseks ning stressi maandamiseks. E, A, D ja B vitamiinide rikas segu toidab nahka sügavuti, aitab kaasa armide silumisele ning naha elastsuse saavutamisele. Mandliõlis leiduv vitamiin E soodustab naha noorendamist. Koos rasvhapetega aitab vitamiin E vähendada vanusest tingitud naha elastsuse kadu ning ergutab uute naharakkude teket. Mandliõli on ka loodusliku kerge päikesekaitsja eest faktoriga SPF 5. Seesamiõli põletikuvastased omadused aga aitavad võidelda kergemate pindmiste bakteriaalsete kolletega ning vähendada arme ja kriimustusi. Tänu antioksüdant sesamolile aitab seesamiõli kaasa naha vananemise aeglustumisele. Masseerimise läbi on õlisegu heaks toksiinide väljutamise abivahendiks. Linool- ja palmitiinhapped mis looduslikult õlides leiduvad, on rikkad vase, mangaani, kaltsiumi ja magneesiumi poolest. Tänu õlis sisalduvatele ohtratele antioksüdantidele imenduvad need mineraalid paremini nahasse ja aitavad kaasa naha toitainetega varustamisele ja pehmuse saavutamisele.

Lisatud eeterlikud õlid omakorda on heaks vaimse rahulikkuse saavutajateks ja mõttetegevuse ergutajaks, vähendades ka närvipinget ning omades kerget anti-septilist mõju.

Koostis: Prunus dulcis (Sweet Almond) Kernel Oil, Sesamum indicum (Sesame) Seed oil, Citrus Limon Peel Oil, Lavandula angustifolia (Lavender) Oil, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf oil, Tocopherol (Vitamin E), Santalum album (Sandalwood) oil, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene

Kasutamine: Luba endale mõnus rahulik hetk enne või peale päevast dushi all käiku. Määri õli kogu kehale kasutades jäsemetel pikki tõmbeid ning liigese kohtades, rinnal ja kõhul ringjaid liigutusi. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

 

Reklaambännerid