602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

OSTUINFO

KONTAKT: info@joogaklubi.ee

Hea Külastaja!

Ostu sooritamiseks ei ole sul tarvis kasutajaks registreeruda. Kasuta "jätka tellimusega" funktsiooni mis ilmub valikuna kui asud tellimust vormistama. Andmetest on nõutavad punase tärniga tähistatud väljad, ülejäänu on valikuline.

Me ei kasuta sinu sisestatud andmeid reklaami edastamiseks ja loomulikult ei väljasta neid kolmandatele osapooltele. 

Tooteid mille kõrval ostukorvi lisamise võimalus puudub hetkel ei ole.

Rohkem toote värvivalikuid leiad toote "info" alt.Soovitud toote värvi saad kirjutada "kommentaaride" lahtrisse mis ilmub tellimust vormistama asudes.

JOOGAPOOD

NB! Müüjal on õigus e-poes müüdavate kaupade hindu ilma etteteatamata igal ajal muuta, sõltuvalt kauba sisseostuhindade muutusest ja muudest kauba hinda muutvatest faktoritest.

OSTMINE JOOGAKLUBI SATTVA E-POES

Kõik e-poes üleval olevad kaubad mida saab ostukorvi lisada on kohe olemas (erandiks see kui toode on samal päeval välja müüdud).

Ostmine meie e-poes on lihtne ning teeme omalt poolt kõik, et ka igati meeldiv. Palun lugege käesolev OSTUINFO osa kindlasti läbi ja pöörake tähelepanu kauba tagastamist puudutavatele tingimustele, sest ostu sooritamisel nõustute antud tingimuste kui meievahelise lepingu tingimustega!

Osta saab nii e-poe kasutajaks registreerides kui ka registreerimata, esimese variandi eeliseks on sagedase ostja jaoks see, et peale sisselogimist kaupa ostma asudes on andmeväljad juba eeltäidetud (s.t süsteem jätab andmed meelde ning need kuvatakse ostuprotsessi käigus automaatselt).

Ostuprotsess:

Valige välja kaubad, mida soovite osta ning lisage need ostukorvi (ostukorvi sisu näete paremal menüüribal üleval)

• Kõik kuvatud kaubahinnad on lõplikud (ei lisandu käibemaksu), arvele lisanduvad veel transpordikulud välja arvatud juhul, kui tulete ise kaubale järele ning lõplik ostuhind koos transpordikuluga saadeatkse teile väljastatud arvega

• Kui olete kõik soovitud kaubad ostukorvi lisanud, klikake ostukorvi all olevat „Tellima“ nuppu

• Vaadake veelkord tellimus üle ning korrigeerige vajadusel kogused (salvesta „uuenda“ abil) või kustutage toode/tooted ostukorvist

Täitke kontaktinfo ning arve info (muutes viimast, kui arve info on kontaktinfost erinev)

Kommentaaride lahtrisse lisage kauba kättetoimetamiseks vajalik info (kui valisite kättetoimetamisviisiks „kulleriga“ või "Smartpost", "POST24"). Kui valisite „tulen ise järele“, siis võtke ühendust et kauba üleandmises kokku leppida. Samuti märkige siia toote värvust, suurust jms. puudutav info.

• Vaadake andmed veelkord üle ja esitage tellimus

Tellimuse kättesaamise kohta saabub teile esmalt koheselt automaatne e-teade, kui oleme veendunud et tellitud kaup on olemas, siis edastatakse teile ettemaksuarve

  • Kui valisite kättesaamisviisiks "Kulleriga" või "Smartpost"/"POST", siis täpsustame transpordihinna ning saadame selle teile koos ettemaksuarvega, millest saate mittenõustumisel keelduda

• Tellimuse kinnitamisel saadetakse teile ettemaksuarve mille alusel saate kauba eest tasuda. Kui soovite tellimusest loobuda, jätke ettemaksuarve lihtsalt tasumata. Arve-saateleht saadetakse teile pärast makse laekumist e-postiga.

Kaup toimetatakse teieni: Smartpost ja POST24 teenuse puhul üldreeglina 1-3 päeva jooksul alates makse või maksekorralduse koopia laekumisest, nädalavahetustel ja pühade ajal võib lisanduda 1-2 päeva - kui soovite kauba võimalikult kiiret kättesaamist, siis andke sellest palun teada!. Kulleriga saabub kaup 2-4 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest; kui kaupa hetkel ei ole, siis saate soovi korral kokkulepitud ajal (vastavalt kauba olemasolu kontrollimisel ilmnenud võimalustele), reeglina 10-15 päeva jooksul ning mitte hiljem kui 30 päeva jooksul arve, mille võite siis tasuda või mitte. Väga kiireloomuliste tellimuste korral võtke palun ühendust et saaksime täpsustada paki saabumisaja. NB! Kui teie pakk ei ole ülaltoodud eeldatava kättesaamisaja jooksul tulnud, siis võtke palun kohe ühendust, täpsustame paki teeloleku ning kontrollime, et pakk pole jäänud kusagile seisma! Kauba kättetoimetamise ajad on siinkohal indikatiivsed ja meie parimatest võimalustest ja soovidest lähtuvad. Müüja ei vastuta seaduses ettenähtud piiridesse ent meie poolt siinkohal väljatoodud tarneaegadest erineva tarneaja eest!

Ettemaksuarve maksetähtaeg antud tellimuse raames on 3 päeva. Kui 3 päeva jooksul arvet tasutud ei ole, siis tellimus tühistatakse ning ei teile ega müüjale jää mingeid kohustusi.

Veel kauba kättetoimetamisest:

• Kui valisite „Kuller“ variandi, siis võtab kullerfirma sinuga ühendust tellimuse esitamisel  „Kommentaarid“ lahtris näidatud telefonil ja lepib kokku kättetoimetamise aja

• Kaup tuuakse kohale tellimusvormil toodud aadressil või kui see erineb kliendi soovitud küttetoimetamiskohast, siis  „Kommentaarid“ lahtris kliendi poolt märgitud aadressil

• Kui valisid „Tulen ise järele“ variandi, siis antakse kaup üle kokkulepitud kohas ja ajal, kättetoimetamistasu ei ole. See variant sõltub täielikult Müüja võimalustest.

 

Kauba tagastamise õigus ja taganemisõigus:

Ostjal on õigus ostetud kaup taganemisõigust kasutades tagastada, teatades taganemissoovist 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, selleks palun teatada kauba tagastamise soovist e-mailil info@joogaklubi.ee, soovi korral edastame teile vormi täitmiseks. NB! Tagastamisõiguse kasutamiseks ava pakend ettevaatlikult pakendit rikkumata!

Kui kaubal ilmneb puudus või defekt, siis saab Ostja kasutada pretensiooni esitamise õigust hiljemalt 2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest vastavalt Võlaõigusseaduses sätestatule.

Puuduliku, tellimusele mittevastava või defektse kauba tagastamisel saab Ostja kauba eest tasutud summa täies ultuses tagasi. Muudel juhtudel kehtivad allpooltoodud tingimused.

Ostja võib asjaga tutvumiseks kasutada seda viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peaks tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes (VÕS 562 lg 4). Seega - tagastada ei saa avatud pakendiga toiduaineid, kehahooldustooteid, kosmeetikatooteid, audio-videosalvestisi jms. Joogamati saab tagastada kui pakend on kahjustamata ning joogamatti ei ole kasutatud ega mingil viisil töödeldud või kahjustatud. Kasutatud/proovitud joogamatti tagastada ei saa. Rõivaid saab tagastada kui toode on täiesti puhas, kahjustamata ning näeb välja nagu äsja pakendist välja võetud toode koos kõikide tootjapoolsete siltidega. Kantud rõivaid tagastada ei saa, välja arvatud defektse või puuduliku toote korral. Kui kaup ei ole puudulik, tellimusele mittevastav ega defektne, kuid Ostja soovib toote tagastada kusjuures toote pakend on rikutud ja toodet on ilmselt juba kasutatud viisil, mis ei ole tavaline analoogsete toodetega tutvumise võimaldamise levinud praktikale kauplustes, siis on Müüjal õigus kaupa mitte tagasi võtta või siis pakkuda Ostjale võimalust saada kauba tagastamisel tagasi kauba eest tasutud hinnast teatud osa toote maksumusest, arvestades maha toote väärtuse vähenemise.Kõikide toodete puhul on õigus tagastada puudulik või defektne toode ning saatekulud katab Müüja, tagastades Ostjale ka kauba ostukulu täies ulatuses 14 päeva jooksul alates tagastusteate saamisest.

Ostja tasub ise kauba tagastamise kulu (veokulu), välja arvatud juhul, kui Müüja on Ostjale toimetanud tellimusele mittevastava, puuduliku või defektse kauba. Kui kaup oli tellimusele mittevastav, puudulik või defektne, siis katab kokkulepitud tagastuskulud Müüja (võimalusel pakiautomaadi teenus, kui see võimalus puudub, siis kokkulepitud kullerteenusega). Ebamõistlikke tagastuskulusid nagu näiteks taksoarve, suur kütusekulu tshekk vms. Müüja ei kata.

NB! Manduka PRO ja PROlite seeria mattidele tootja poolt väljareklaamitud eluaegse garantiiga toodetega seotud pretensioonidega tuleb pöörduda otse tootja poole. Müüja neid tooteid tagasi ei võta (v.a ülaltoodud taganemisõiguse tingimuste raames).

Müüja tagastab eelpoolkirjeldatud taganemisõiguse raames ja tingimustel ostjale kauba eest tasutud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamise teate saamisest.

14 päevane taganemisõigus ei kehti Võlaõigusseaduse paragrahv 53, lõige 4 toodud juhtudel/kaupadele, sealhulgas

- audio-ja videosalvestustele, kui ümbris on avatud

- kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (pakendist välja võetud kosmeetika, aluspesu jms)

- kaupadele mida ei saa tagastada tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ja mille pakend on avatud, jt seaduses toodud juhud.

 Loodetavasti laabub kõik hästi ning olukordi, kus Ostja soovib kaupa tagastada, esineb minimaalselt. Alati oleme tänulikud tagasiside ja soovituste eest!

Meeldivaid oste!

Reklaambännerid