602 7692, Mobiil: 506 8437
Reklaambännerid


Kalkulaator
Hind EUR:
Arvuta
Hind EEK:

VASKKRUUS JOOGIVEE JAOKS

VASKKRUUSSNAyurvedaVaria
Hind:
17.00 EUR

Joogid ning traditsioonilised india majapidamised on aastatuhandeid kasutanud lihtsat, praktilist ja efektiivset meetodi vee tarvitamiseks kõige tervislikumal moel - nimelt vaskkruusist. Joogid on pidanud vaskkruusi ideaalseks anumaks positiivselt laetud joogivee jaoks. Joogid kannavad vett spetsiaalses vasknõus (mida nim. Kamandalam). Traditsioonilistes india majapidamistes kasutatakse vasest joogikruuse tänase päevani.

Kuidas vask-kruusi kasutada: Täida vaskkruus õhtul veega, jäta ööseks seisma ning joo vesi järgmisel hommikul ära. Teaduslikust perspektiivist on vesi absorbeerinud vasktassi puhta vase. Energeetilisest vaatevinklist on vesi omandanud vase positiivse vibratsiooni. Vask on kehale asendamatu element.

NB! Kruusi hooldus: kuna kruus on valmistatud puhtast vasest, mis loomuliku oksüdatsiooni tõttu aegapidi tumeneb, siis tuleb kruusi selle tumenemisel enne tarvitamist kindlasti puhastada. Pigista kruusi ühe terve sidruni mahl, lisa supilusikatäis soola, sega segamini ja kalla peale soe vesi. Jäta seisma kuni oksüdeerumisjäljed on kadunud, harjaga hõõrudes saab protsessi kiirendada. Kruusi välispinda saab puhastada hõõrudes seda pooliku sidruniga mis on eelnevalt kastetud soolasse. Loputa kruus ning siis on ta jälle tarvitamiseks valmis. Korda seda protseduuri nii tihti kui tarvis et takistada vaserooste tekkimist.

Vaskkruusi maht: kuni 0,25 liitrit.

Suurus: Maht 0,25 liitrit
Reklaambännerid